Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI 200 20v / MykQlas  (Skaityta 91627 kartus)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: AUDI 200 20v / MykQlas
« Atsakymas #200: 2015 Rugpjūčio 09, 11:50:41 »
Aš turėjau omenyje sumyžtasilkę kur net rankenos lubose neatsilenkančios - taip aš matau tas kietas lubas. Ir šiaip lubos turi būt medžiaginės/verstos odos, o ne slidus atsispindintis koks tai baisus neaiškus materiolas :F Niekur neturėjau omenyje zylarankių bendrai paėmus. Šimtinė nelabai, bet dušimtinės salonas tai man visai nieko(zylarankės) :)

nuo kada neatsilenkia rankenos pas silke su kietom lubom? ir kas ten slidu, atsispindi? normalios, matinės, kažkiek minkštos lubos su atsiverčiančiom rankenom