Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Aras Coupe Quattro 20v, Audi 80 2.0E, Audi A4Q(B6) 2.5TDI, Audi A4Q(B7) 2.0 TFSI  (Skaityta 183345 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
o tai normalių nebeišeina gauti ar kodėl toks sprendimas?
del kainos, lemforderiu pirkti po 28 kazkaip nenorejau, nemanau, kad jie laikytu 10 metu

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
(z) kiekvienam savo, aišku be stabilo rato nepamesi, pasikeisi.
o lemfas man senom auto pradėjo labai nepatikti :-)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
(z) kiekvienam savo, aišku be stabilo rato nepamesi, pasikeisi.
o lemfas man senom auto pradėjo labai nepatikti :-)
cia tokia detale jei ka gali pasikeisti, o tu firmu daba tai ale vokieciu firma, bet stampuoja kur kinijoj, kad pigiau, bet gal bent priziuri kokybe, gal
Daba uzkliuvo trw, ziuriu kai kuriuos dalykus gamina kur oem nebera ir vokieciai

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na aš tai negalėčiau, kadangi pas mane po remontų dažniausiai toliau viskas bilda, neleistų man miegoti tas dalykas, kad gal nuo pataupymo;

TRW iš bėdos visai ok firma

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Iš kokios bėdos, jei jau kaip oem daug pakabos dalių eina pas vagus, bmw, mb ir tt? Aišku, reikia tik rasti ne rūsio kepimo, o šiaip brandas rimtas.

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na aš tai negalėčiau, kadangi pas mane po remontų dažniausiai toliau viskas bilda, neleistų man miegoti tas dalykas, kad gal nuo pataupymo;

TRW iš bėdos visai ok firma
nu pirkau cia toks variantas per viduri, ne uz 4 eur, truputi brangiau :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Iš kokios bėdos, jei jau kaip oem daug pakabos dalių eina pas vagus, bmw, mb ir tt? Aišku, reikia tik rasti ne rūsio kepimo, o šiaip brandas rimtas.
būtent, kad kol kaip oem ėjo, tol buvo gerai, o senesnėm auto aftermarket gan kakutis TRW.
naujesnėm truputį geriau, bet aftermarketo kokybė manęs visiškai netenkina.

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
O nera taip, kad yra tik keli gamintojai, o visi kiti ta suda pakuoja tik? todel ir yra skirtingu daaaaaug firmu dezuciu :)


O nueini parde ir tos pacios detales siulo 10 firmu.. tai ir zinok zmogau kuris normalus... Butu 1 ar 2 ir perki :))
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Buvo jau kažkuriuoj temoj išaiškinta kaip viskas vyksta. Kaip Domas ir sakė kol automobilis naujas ir reikalingas automobilų gamintojui detalių tiekimas, tol dalys gaminamos vokietijoje ar dar kur bet su rimta kontrole. Kai pagrindiniam užsakovui tiekimo nebereikia, tai ir dalių gamyba iškeliama į trečiąsias šalis, nes kokybė nebėra svarbiausias prioritetas. Taip va ir nusiperki bulkai ar silkei lemforderį toje pačioje gamykloje kepta su EGT, IR ar dar kokiu už pusę kainos, bet tik dėžutės skirtumu ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Jei visi vienodai laikytu, tai visi ir vaziuotu su tais egt. Deje, realybe kitokia ir net rankoje laikant jauciasi, kas konkretus s, o kas nevisai

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Lucifer, na gal biškį perspaudei su tuo lmf palyginimu su egt..
Evka, aš būtent apie normalių brandų kokybę, patikėk liūdėsėlis, viską ką sau lmf susidėjau išmečiau ir sudėjau FEBI. Pagrinde gumos.
ne dėl to kad jos nekokybiškos, o dėl to, kad ten kramtoma guma, o febis sugeba nukopijuoti minkštumą nuo originalo. Lmf - ne.

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Lucifer, na gal biškį perspaudei su tuo lmf palyginimu su egt..
Evka, aš būtent apie normalių brandų kokybę, patikėk liūdėsėlis, viską ką sau lmf susidėjau išmečiau ir sudėjau FEBI. Pagrinde gumos.
ne dėl to kad jos nekokybiškos, o dėl to, kad ten kramtoma guma, o febis sugeba nukopijuoti minkštumą nuo originalo. Lmf - ne.

Tai oem pats febi negali būti? Ar jei ne oem, jis negali būti oem lygio?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kas yra oem? oem yra audi/vw ženkliukas. Nesigilinant į tai kad yra oem aftermarket dar, bet ten dar daugiau mistikų.
Kai kuriom dalim gali ir net yra. Oem lygio? visi kiniečiai, sako kad oem quality :D Tas absoliučiai jokios prasmės neturi.
Tą definiciją reikia turbūt panaikinti visai.

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
kas yra oem? oem yra audi/vw ženkliukas. Nesigilinant į tai kad yra oem aftermarket dar, bet ten dar daugiau mistikų.
Kai kuriom dalim gali ir net yra. Oem lygio? visi kiniečiai, sako kad oem quality :D Tas absoliučiai jokios prasmės neturi.
Tą definiciją reikia turbūt panaikinti visai.

Kad kokybė atitiktų iš gamyklos išriedėjusio auto dalims, tik be audi/vw įspaudo :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
:DD
pamiršk šitas fantazijas.
sakoma, bet konkrečių įrodymų dar neturiu, kad tos pačios oem dalys, jau nebe originaliai mašinoje esančios, o pirktos iš atstovybės/oem tiekėjo, jau kitos kokybės būna.
Geriausias pvz yra originalūs akumai kur 10 metų laiko ;) Visa kita sunkoka pamatuoti
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 31, 10:55:41 sukūrė Domas »

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
:DD
pamiršk šitas fantazijas.
sakoma, bet konkrečių įrodymų dar neturiu, kad tos pačios oem dalys, jau nebe originaliai mašinoje esančios, o pirktos iš atstovybės/oem tiekėjo, jau kitos kokybės būna.
Geriausias pvz yra originalūs akumai kur 10 metų laiko ;) Visa kita sunkoka pamatuoti

Ai nu tai Lietuvėlėje tada iš viso Kazachstano rinkai skirtos dalys eina  :-/

Neprisijungęs maruse79

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 2273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Kazakstanas importuoja auto ne senesnes nei 5 metu. O vaziuoja be stabdziu ar duobes ar kas visada skuba kol nepasninga

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nebūkit kategoriški

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Reziume, senienom, pvz a4 b5 kokias dalis vaziuokles optimaliausia pirkti? ar negalima pasakyti konkreciai vieno gamintojo viskam?  :bedantis:
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs audicouper

  • Įrašai: 4273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Kalbant apie trw, tai man lb geras brandas, išbandyta ekstremaliomis situacijomis ir viskas super, ko nepasakyčiau apie brembo.

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Reziume, senienom, pvz a4 b5 kokias dalis vaziuokles optimaliausia pirkti? ar negalima pasakyti konkreciai vieno gamintojo viskam?  :bedantis:
geriausia restauruot arba nuvaziuot i srota ir papigiai pasirinkt :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
(z)
Del sroto. Buvo proga pasirinkt srote oem pakabos daliu, Sudejus atlaike 2 TA, >30k km. Pardaviau, toliau likimo nezinau. Bet esme, kad atlaike n kartu kiek buvau sumokejes...

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Trw stabdziu slangiukus sudejes, atrode pagaminimas visai neblogas, ziuresim kiek laikys