Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Anufri A4 (updated)  (Skaityta 2704 kartus)

Neprisijungęs anufri

  • Įrašai: 54
    • Žiūrėti profilį
Re: Anufri A4
« Topic Start: 2009 Liepos 05, 20:20:49 »
kas liecia buciau emes 2.5tdi, tai jei butu buve uz tokius pinigus kur pirkau buciau emes 1.9 tdi, bet yra kaip yra..
importuota is vokietijos, vieno seimyninko ir tt, pats asmeniskai susiradau.
traukia, emm nzn net, kai turejau bmw 2.5, tai gal bmw geriau ejo, o siaip pakanka traukimo, ne s ar rs :))
Trasoj vaziuojant 100km/h sanaudos kuro 6.8l/100km, mieste manau apie 11, nors kompas rodo vidurky 9.7l/100km.

Artimiausi upgrad`ai: tamsus priekis, aparatura, silpnai patamsinti langai.o kita vasara nauji batai.
na vizualiai butu kazkas panasaus i stai tai:
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Liepos 05, 21:19:00 sukūrė anufri »