Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Apklausa

kaip manote ar verta deti USA buferius?

verta
neverta
skono reikalas

Autorius Tema: Antanaszzz Audi A4 Q  (Skaityta 117727 kartus)

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1588
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Antanaszzz Audi A4 Q
« Atsakymas #625: 2014 Balandžio 24, 19:40:58 »
sveiki norejau pajungti halus,taciau kazkodel degina saugikli 15 kai tik ijungiu halus ir degima ,gal kas patartu kur ieskoti bedos? 8:8