Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Apklausa

kaip manote ar verta deti USA buferius?

verta
neverta
skono reikalas

Autorius Tema: Antanaszzz Audi A4 Q  (Skaityta 117690 kartus)

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1588
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Ats: Antanaszzz audi B3 (apklausa)
« Atsakymas #375: 2012 Lapkričio 17, 15:54:09 »
neuzkurus tik ijungus degima rodo mazesne nes kaip as suprantu negauna krovimo o yra dalyku(vejelis,apsvietimas,kuro siurblys) kurie naudoja energija. siaip ijungus degima buna apie 11 man regis,tiksliai negaliu pasakyti dabar