Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Apklausa

kaip manote ar verta deti USA buferius?

verta
neverta
skono reikalas

Autorius Tema: Antanaszzz Audi A4 Q  (Skaityta 117827 kartus)

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1588
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Ats: Antanaszzz audi B3 (apklausa)
« Atsakymas #375: 2012 Lapkričio 16, 16:29:10 »
na kagi sumontuotas skydelis ir vdo i savo vietas :) atsiprasau uz kokybe foto taciau tik muiline buvo po ranka  :-/ kai turesiu proga padarysiu geresnes
be apsvietimo

su apsvietimu dienos metu

 atiduodu jusu teismui :)