Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AnKerys // A6 / / C4 // - Atnaujinta 07.04 ,14psl..  (Skaityta 28852 kartus)

Tevukas

  • Svečias
Tai cia senai zinomas dalykas, kas vienataškis (mono) ipurskimas geriausia draugauja su dujomis nei pilnas arba karburatorius. Pats turejau mono ir dujas tik aišku ne audi buvo  ;)