pritariu evaldui, 2,0 mono isvis yre nevykes variklis.
Užtai jos labai gerai bendrauja su dujom. O pilno įpurškimo 2.0 (85kW), tai mėgsta pašaudyti (su I kartos įranga). II kartos kiek žinau geriau, bet geriau jau dadėti $ ir įsimesti IV kartos dujų įrangą (jei dujos domina), jei ne - toliau pili po 3.25lt 95 benzą
