Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AnKerys // A6 / / C4 // - Atnaujinta 07.04 ,14psl..  (Skaityta 28816 kartus)

flex

  • Svečias
pritariu evaldui, 2,0 mono isvis yre nevykes variklis.

Užtai jos labai gerai bendrauja su dujom. O pilno įpurškimo 2.0 (85kW), tai mėgsta pašaudyti (su I kartos įranga). II kartos kiek žinau geriau, bet geriau jau dadėti $ ir įsimesti IV kartos dujų įrangą (jei dujos domina), jei ne - toliau pili po 3.25lt 95 benzą :D