jauciu provezuotas kelias buvo ir iš veziu išmete ir tada jau skersas gavosi kazkaip taip. Nebandei dar kazka bandyt daryt tiesytis ar pan naudojantis fwd privalumais kad kai užmeta gazo duodi ir bent kazkiek visas tas "driftas" palengveja, ar tiesiog kita masina jau per arti buvo?