Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alpiner Audi B4  (Skaityta 101731 kartus)

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
atodaliu pardei....bet ir tai cia as kai pirkau tai draugelis serwise dirba uzsake paeme man jie nieko nekainawo nes 2 tereikejo ir draugeliu biski buwau pagelbejes tai is suwairawo juos sake tipo po 10lt vnt kiek is tikro nzn kainuoja...cia manau tiepatis ratai kur fanuose buwo nes rastafkes ten irgi be warstu buwo...mano ratus kur nupirko norejo ratus su warstais pirkt be rastafkiu bet nepardawiau gawo wiska imt :)
cia su varztais,bet tik kad varztai man netinka,nes buvo ne ant audi ir varztai plonesni nei maniskes varztu skyles :-{

Neprisijungęs S_carkys

  • Įrašai: 432
    • Žiūrėti profilį
bandyk ieskot pardei jei ne tada pas benito uzkrausk kiek kainuotu...tik imk is kietesnio metalo nes man 2 prasisuko :)

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na ka siadien nupirkti varztai(sunkiai labai rasti) ir uzmauti ratukai (aa) (aa) (aa)



Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Būtų įdomu gyvai apžiūrėt.  :)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
koks gamintojas? nes kazkaip jau dvelkia kinija lb  :V

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
koks gamintojas? nes kazkaip jau dvelkia kinija lb  :V
tegu dvelkia,vazinejau pora beveik sezonu su bulkos kitaicais ratais r16,su sport pakaba ir problemu jokiu neturejau,tad nepykstu as ir ant tu kitaicu (be) seip nepaziurejau is kitos puses ar yra kas parasyta,tad nzn gamintojo pavadinimo...

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
na, nelygink R16 su R17, kiti padangu auksciai, kiti smugiai i pati ratlanki ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Man tai jau jie per daug pinponginiai :V (-)

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na, nelygink R16 su R17, kiti padangu auksciai, kiti smugiai i pati ratlanki ;)
na taip,bet jei jau jie butu lab minksti tai jau butu buve sulankstyti(nes matos bsk jau ne vienus metus mate jie),snd pries dedant nuvariau patikrint ir balansuot del viso pikto,tai viskas ciki su jais :)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugpjūčio 12, 17:45:59 sukūrė Alpiner »

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man tai jau jie per daug pinponginiai :V (-)
tas "pinponginiai" tipo per daug kitaicai atrodo ar kaip?  ?!? na seip siuo klausimu tai man tikrai visai vienodai,nes man tai ziauriai gerai atrodo ir butent tokiu norejau,kiekvienam savas skonis :s

Neprisijungęs Povilas24

  • Įrašai: 338
    • Žiūrėti profilį
geri tie diskai,tik isnesimas galetu but didesnis,rastafkiu noretusi dabar ;)

Neprisijungęs S_carkys

  • Įrašai: 432
    • Žiūrėti profilį
dek rastafkes platesnes zek kaip sulinde po arkom....pas mane kaskaip geriau zejos mano....dek 2-2.5cm rastafkes ir wiskas....ka uz warstus palikai?

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
cia vapse be rastafkiu yra,nes varztus tik siek tiek trumpesnius gavau ir su rastafkem nebeuzteks ilgio... man tai kolkas gerai ir taip,kada veliau gal nusipirksiu ilgesnius varztus ir tada bandysiu uzdet rastefkes :) varztus gavau po 5lt,tai viso isejo 80lt

Neprisijungęs S_carkys

  • Įrašai: 432
    • Žiūrėti profilį
tai ko ilgesniu nepirkai be rastafkiu ne taip ziurisi uzsidetum pats suprastum :) db dek sportini bakeli gale ir su priekiu daryk kanors mandriau ir bus ledas ;)

Neprisijungęs kosmo

  • Įrašai: 1408
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Man tas chromas duoda tą ping pong vaizdą. Pas vieną forumietį buvo paprasti kibiro spalvos visai kitas vaizdas.  (+)

Neprisijungęs Macho~

  • Įrašai: 156
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Man tas chromas duoda tą ping pong vaizdą. Pas vieną forumietį buvo paprasti kibiro spalvos visai kitas vaizdas.  (+)
Buna ir kibiru chromuotu,kalbekim konkreciau  :D bendras vaizdas sakyciau neblogas  ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Man tai jau jie per daug pinponginiai :V (-)
tas "pinponginiai" tipo per daug kitaicai atrodo ar kaip?  ?!? na seip siuo klausimu tai man tikrai visai vienodai,nes man tai ziauriai gerai atrodo ir butent tokiu norejau,kiekvienam savas skonis :s

Būtent kolega, kad pas kiekvieną vis kitoks skonis ;) vertinu tai suprantančius žmones ;)

Neprisijungęs Joaquin

  • Įrašai: 652
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
mano 1.8 mono ipurskimas mieste iki 10l duju, buna ir maziau, priklauso kaip waziuosi  (h)
taj kad mazeikiai kaimas.. ten nera kur lakstyt,...visi ant 40 km/h vazineja..... pats  pries kelias dienas buwau...vaziuoju ant 60km/h visus lenkiu, keleiviai ( vietiniai ) sako ko cia lakstai taip...pas mus visi ramiai vazineja ...tada miestas miestuj nelygus...

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
 :-]
bet is kitos puses ziurint duobiu nepagaus :)
nieko atrodo, reiketu buferiuku zemesniu pvz Naujesniu metu cabrio labai cia tiktu  :-] :D :P

Neprisijungęs Suinas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Neprastai atrodo, be rastafkės tikrai nepamaišytų  ;). NA o dabar kaip jau kažkas minėjo reik sportinio bakelio, ir priekį "piktint"  (+)

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Neprastai atrodo, be rastafkės tikrai nepamaišytų  ;). NA o dabar kaip jau kažkas minėjo reik sportinio bakelio, ir priekį "piktint"  (+)
rastafkes bus kai tik gausiu ilgesnius varztus :) prieki manau kada nors uzdeti coupe bamperi. tada FK groteles ir lempas vientisas be posukio :)

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ka gi atsinaujinam :)
per sia pauze buvo dar atlikti darbai:
1. Pakeisti galiniu stabdziu diskai
2. Galiniu stabdziu kaladeles
3. Galiniu stabdziu rankinio trosai ir vienas suportas
4. Pakeisti zvakiu laidai (zvakes bus taip pat tuoj pakeistos)
5. Pakeisti visi dirzai
6. Nudazyti blizgia sidabrine spalva suportai
7. Vakar uzdeti ABT slenksciukai (aa)
kolkas tiek,darbai judetu ir toliau,tik viskas yra pinigu esme
Stai siandienos fotosesija :)






« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 23, 18:28:10 sukūrė Alpiner »

Neprisijungęs S_carkys

  • Įrašai: 432
    • Žiūrėti profilį
wiskas grazu tik kad ratam rastafkiu werkent reikia ;)

Neprisijungęs Alpiner

  • Įrašai: 475
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
wiskas grazu tik kad ratam rastafkiu werkent reikia ;)
kai tik bus manau tu pirmas pastebesi :DDD o dabar kolkas yra svarbesniu modu,juolab technikine arteja (z)

Neprisijungęs Daniel

  • Įrašai: 453
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ne rastafkiu,o kitu ratu reikia shitam automobiliui,viskas super afigennai,bet ratai turi buti ne chrom  ff