Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6_TDi_  (Skaityta 35528 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: a6_TDi_
« Atsakymas #250: 2011 Lapkričio 28, 15:43:37 »
Kaip tau rieda 1.9 šeškė? :)

savi dairosi, tai ieško ekonomiško varianto, ir baidosi 2.5tdi :D

2.5tdi r5 yra geresnis mano manymu. Lengviau tempti kėbulą nei su 66kw.

čia kiek suprantu perši 85kw agregatą... O jeigu tada iškart 103kw? kuro sąnaudos kaikuriais šaltiniais - vienodos arba beveik vienodos :)

p.s. ieškantysis ir besidomintis turi planų iškart nusipirkęs ją chip'uoti (jeigu kalbėti apie 66kw 1z, o gal a6 jau ne 1z motoras būna?).
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Lapkričio 28, 15:45:21 sukūrė ::: Marius ::: »