Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 B8 (2014) Armerikono galinių žibintų perdarymas į Europierišką standartą  (Skaityta 5799 kartus)

Neprisijungęs Ramūnas M

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

Ar įmanoma A4 B8 (2014 sedanas) armerikono galinius žibintus pritaikyti europieriškam standartui. Ar reikia keisti žibintus? Jei įmanoma kur tai būtų galima pasidaryti? Tinka Kaunas, Vilnius. Ačiū

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Galesiu veliau paklausti, kur dare, kaip tik turiu amerikona su tokiais perdarytais zibintais, buvo nupjautas galas ir dadeti geltoni sviesos diodai, sulituoti ispudingai gerai, kaip gamykliniai

Neprisijungęs Ramūnas M

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš radau naują komplektą už ~350Eur allegro. Perdarymas ~160EUr šiauliuose, daro gerai https://www.skelbiu.lt/skelbimai/led-zibintu-remontas-zibintu-perdarymas-is-usa-20601947.html
Vilniuj kaina buvo apie ~250eur už perdarymą.
TIk turi būtinai visą USA komplektą turėti, o ne miksą.
Čia aišku jeigu kalbam apie LED FL žibintus.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gavau europa FL karavano uz 200 komplekta cia vietoje, nelabai tur but apsimoka klijuoti, nebent sedano zymiai brangiau.

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Esu siuntes perdaryt i Siaulius ir prie Jonavos (Sveicarijoj). Siauliuose daro visu markiu. Kiek prisimenu paeme uz dvi lempas 90e, o Sveicarijoje perdaro tik VAG grupes kiek man sake. Uz A7 galines lempas (2 sonines ir dvi ant dangcio) sumokejau berods 150e ar 160e.