Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 B5 1.9 TDI+S4 B5 Avant 2.7 biturbo  (Skaityta 94431 kartus)

Neprisijungęs Arminis

  • Įrašai: 305
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
nai nai nai kokia db auduke, tik reiktu prieki siet tiek paleist zemen, bent su galu sulygint, tada tikrai butu (y)

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
a kuom LED lempos netiko. visai gerai jos atrode :think:

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
nai nai nai kokia db auduke, tik reiktu prieki siet tiek paleist zemen, bent su galu sulygint, tada tikrai butu (y)

taip,tu teisus del priekio jis man irgi nlb ziuris,bet kaip ji nuleist db net neisivaizduoju,spiruokliu sportiniu kazkokiu nesinori,o del pjovimo manau sugadinsiu tik jas :)

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
a kuom LED lempos netiko. visai gerai jos atrode :think:

Nzn kazkaip pabandziau org susideti,tai vaizdas man patiko su org,gal dar fl surasiu uz normalia kaina ;)

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
toks klausimelis db yra,ar tinka uzdeti kita vaira 3 stipinu,tik naujesni,kur eina nuo 98 metu be rots?Aude 96 metu.



Neprisijungęs testosteronas

  • Įrašai: 639
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
toks klausimelis db yra,ar tinka uzdeti kita vaira 3 stipinu,tik naujesni,kur eina nuo 98 metu be rots?Aude 96 metu.
http://www.audiklubas.com/forumas/patarimai-esant-garaze/97-2001m-s4-vairo-pritaikymas-ant-a4-94-96m/

P.S. Nebeliko nuotraukų, tad prisegu Word failą:
https://drive.google.com/file/d/0B6P8_djfP25KclFta2hxeG9aaFE/view?usp=sharing
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Vasario 04, 12:25:56 sukūrė testosteronas »

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
http://www.audiklubas.com/forumas/patarimai-esant-garaze/97-2001m-s4-vairo-pritaikymas-ant-a4-94-96m/

P.S. Nebeliko nuotraukų, tad prisegu Word failą:
https://drive.google.com/file/d/0B6P8_djfP25KclFta2hxeG9aaFE/view?usp=sharing

Aciu :-) kaip matau reikia viso komplekto vairo mechanizmo,darbo taip pat yra.Na reiks pasidairyti srote,pasidomesiu kiek cia viskas kainuotu :)

Neprisijungęs Justas A4

  • Įrašai: 555
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
beto zinau ir as tokiu pacuku kur tik kakta kiso is po vairo :D

 (y) :-]

Neprisijungęs Rok4s

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai mauk toki vaira kur ejo iki 1997 metu ir nieko keist nereikes :)

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Tai mauk toki vaira kur ejo iki 1997 metu ir nieko keist nereikes :)

tai toks db ir uzmautas,seip man anas grazesnis,gerai butu naujesni uzsidet :D

Neprisijungęs Rok4s

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai dedasi adapteriai, tik paskui posukiu rankeneles neatmeta :)

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
biski update :) tikriausiai pas daug ka tokia problema.Nupirktas tik veidrodelis,srote visas komplektelis 15eu (vairuotojo puses),pardej tik veidrodelis 8.5eu :) nzn kaip jis keicias,issiaiskinsiu savaitgali :)




Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
taip pat nupirktas diskas su abs ziedu,kuris pas mane yra trukes,bei stabdziu cilindriukas,nes pas mane pedalas krenta iki dugno ilgiau palaikius stabdzius





Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
biski update :) tikriausiai pas daug ka tokia problema.Nupirktas tik veidrodelis,srote visas komplektelis 15eu (vairuotojo puses),pardej tik veidrodelis 8.5eu :) nzn kaip jis keicias,issiaiskinsiu savaitgali :)




paprastai issima stikliukas. ties viduriu paimk ir uzkisk koki kabliuka plona, ar yla uzlenkta ir trauk atsargiai. ant naujo paziuriek ties kuria vieta fiksavimo ziedas, ties ten ir trauk po biski. is virsaus ir apacios. is sonu jei trauksi, tai skils. nors nekoks stiklas, tai gali belekaip traukt :D

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kiek žinau abs žiedų yra naujų pirkti :) Atskirai

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Kiek žinau abs žiedų yra naujų pirkti :) Atskirai

velnias  :-(  kazkaip net nepagalvojau paklaust parduotuvej,tik meistreliai minejo,kad nera pardej,tik srote

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
taigi,veidrodelis pakeistas,tik rasta kaikas naujo,laideliai kazkokie,galvojau,kad jie sildomiems veidrodeliams,kuri ir nupirkau,bet pajunges jokios silumos jis neskleide,o taip apsidziaugiau :-{











Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
pasikeitimai  (o)
















Neprisijungęs vitalijusP

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas mane lygiai taip pat. Keisdamas stikla radau tuos laidus, ir taip pat kaip, aisku nudziugau, galvojau jog sildys, nes nesilde. Bet deja... (-)

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Tai kam tie laidai tada,keistai padaryta  :think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai kam tie laidai tada,keistai padaryta  :think:
Ne laiduose esmė, tenas išdega, dar nežinau ar pas a4 yra termo daviklis ant veidrodžio, jei yra, tai būna ir jie perdega...

Neprisijungęs vitalijusP

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tenas buvo naujas idetas. Kas per termo daviklis dar?


Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ne laiduose esmė, tenas išdega, dar nežinau ar pas a4 yra termo daviklis ant veidrodžio, jei yra, tai būna ir jie perdega...
Arba būna kaip pas mane, termodaviklis susijungęs ir veidrodis prie +25 vasarą vistiek šyla :D :D
p.s. kas del laidų, jie is veidrodelio fiskes ateina, ne iš mašinos pusės, tad jie manau iš gamyklos visiems veidrodeliams dedami, tik ne visiems i veidrodzio fiske paduoti laidai, kad šildytų juos :) Bet jei susipirkai tokius veidrodėlius, manau nebus kosminių darbų ir pasiduot srovę į fiškę veidrodžio, kad paduotų į tuos laidelius :)
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Vasario 09, 10:53:47 sukūrė Karolis080 »

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Arba būna kaip pas mane, termodaviklis susijungęs ir veidrodis prie +25 vasarą vistiek šyla :D :D
p.s. kas del laidų, jie is veidrodelio fiskes ateina, ne iš mašinos pusės, tad jie manau iš gamyklos visiems veidrodeliams dedami, tik ne visiems i veidrodzio fiske paduoti laidai, kad šildytų juos :) Bet jei susipirkai tokius veidrodėlius, manau nebus kosminių darbų ir pasiduot srovę į fiškę veidrodžio, kad paduotų į tuos laidelius :)
Na tik viena veidrodeli pirkau,beto pasijungti aisku imanoma,bet tada reik ir kita pirktis :)

Neprisijungęs neuktas

  • Įrašai: 468
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
sveiki,nuspresta pasikeisti salona,tad rastas salonas,kuris bus apsiutas ;)













beto mano senas bus parduodamas,kai nauja susidesiu,tad jei ka sudomino i pm,kaina seno salono (sedynes su duru plasmasem) 100 eu. del porankio dar nzn,jei gausiu kita irgi pridesiu dovanu ;) nzn ar tinka universalui,gal ka reiks perdaryt gale