nu tos vejarodes tai man tikrai nelabai grazu
kazkaip ziguliu laikus primena. kas liecia lempas tai as ardziau isidejau pas save i lempa stroubus, ardosi labai paparastai reikia to pramoninio feno, aplinkui lempa gerai pakaitint is visu pusiu ir lempos stiklas atsiskiria nuo korpuso
pries paskutiniame poste 1 psl matosi jau ideta i lempa strobu lempute
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,73721.0.html
na reikes bandyti daryti , kada laiko bus , beto kaip pritvirtinai pacia lempute ? greziai skile ? ar radai kokia nors ? beto tas audis a6 su juodais ratais yra teisingas

(v)