Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: (HeroUnique) Audzi A4 b6  (Skaityta 31161 kartus)

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Re: (HeroUnique) Audzi A4 b6
« Topic Start: 2010 Vasario 07, 17:26:07 »
nu tos vejarodes tai man tikrai nelabai grazu :D kazkaip ziguliu laikus primena. kas liecia lempas tai as ardziau isidejau pas save i lempa stroubus, ardosi labai paparastai reikia to pramoninio feno, aplinkui lempa gerai pakaitint is visu pusiu ir lempos stiklas atsiskiria nuo korpuso

pries paskutiniame poste 1 psl matosi jau ideta i lempa strobu lempute
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,73721.0.html

na reikes bandyti daryti , kada laiko bus , beto kaip pritvirtinai pacia lempute ? greziai skile ? ar radai kokia nors ? beto tas audis a6 su juodais ratais yra teisingas  (+) (v)