Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: (HeroUnique) Audzi A4 b6  (Skaityta 31184 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: (HeroUnique) Audzi A4 b6
« Atsakymas #200: 2010 Balandžio 22, 00:39:47 »
reikejo det r19 butu net dropo nereikeje

O koks skirtumas? Būtų tik padangos žemesnės, visi kiti tarpai lieka tie patys. Reikia ir dropo prie didelių ratų, r18, r19 ar kokie bebūtų.

tai reik deti padangas biski aukstesnes tarpai sumazes spidometras biski meluos bet atrodis graziau del mazesniu tarpu tarp rato ir arkos