reikejo det r19 butu net dropo nereikeje
O koks skirtumas? Būtų tik padangos žemesnės, visi kiti tarpai lieka tie patys. Reikia ir dropo prie didelių ratų, r18, r19 ar kokie bebūtų.
tai reik deti padangas biski aukstesnes tarpai sumazes spidometras biski meluos bet atrodis graziau del mazesniu tarpu tarp rato ir arkos