Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Webasto (autonominis šildymas)  (Skaityta 29476 kartus)

Neprisijungęs Daren

  • Įrašai: 179
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Webasto (autonominis šildymas)
« Atsakymas #75: 2016 Gruodžio 06, 21:31:37 »
Sviki,turiu klausima ar cirkulecinis siurbliukas webastos elektrinis ar per koky diržely sukas?:think:
Elektrinis, gi veikia ir neužkūrus automobilio.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
20 Atsakymai
4652 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 28, 08:18:29
sukūrė Artaida
31 Atsakymai
6898 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 20, 02:50:35
sukūrė GL
10 Atsakymai
3430 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 04, 11:01:11
sukūrė simioras