Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vel borto kompas :)  (Skaityta 3477 kartus)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Vel borto kompas :)
« Topic Start: 2009 Gegužės 18, 16:42:46 »
nu tikrai buvo tema ne viena.

1. nusipirkai borto kompa su tau netinkanciu autocheku, nes pas tau greiciausiai stovi tik kontroleris
2. jei neturi kompo valdymo rankenos, tuo paciu neturesi ir fyskes (mazukes) kuri sujungia valdymo rankena su paciu kompu, o is tos fyskutes iseina laidas, kuri reikia pajungti prie masinos ECU kad rodytu sanaudas ir pan.., be to laido tau nieko ir nerodys, apart laika  :P

3. parduok sita BC ir nusipirk pagal savo auto mini/auto cheka ar kontroleri , bei nusipirk valdyma su laidu :) ir viskas 8)

Geltona bei melynos fyskes jungiasi i pati skydeli, ta juoda pailga fyske maza yra papildomo ekranelio fyskute, i kuria ateina +,-, ir apsvietimo + , (jungiant temperaturos displeju reikia pasijungti daviklio laida + greicio signala, analogiskai su automat. dezes displejum, tik kad eina signalinis is dezes laidukas ;)

Balta fyske buna auto/mini cheko, buna trumpa ir ilga, trumpa balta - mini chekas, ilga balta - autochekas, jei nera nei vienos baltos fyskes, tada kontroleris  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
14 Atsakymai
4461 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 16, 21:13:37
sukūrė jarek85
0 Atsakymai
730 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Gegužės 08, 23:52:46
sukūrė Lai4Day
5 Atsakymai
7212 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 18, 08:20:33
sukūrė Zux