Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: trip tronik velavimas,  (Skaityta 4631 kartus)

Neprisijungęs Markas

  • Įrašai: 272
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: trip tronik velavimas,
« Topic Start: 2009 Spalio 10, 22:22:15 »
quattro ar fwd? nes siaip standartas butent multikas tavo masinai eina...

Fwd. Audi salone sakė, keisti greičio dėžės valdymo bloką, nes sakė priėmimo daviklis jau mirdinėja, tad kitą sav. planuoju ardytis, be išardžius reikėtų manau dar ir aplinką apžiūrėti.. "dėl viso pikto", todėl ir domiuosi visokiais simptomais ir pan.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1059 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 05, 08:49:53
sukūrė djelektra
0 Atsakymai
748 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 23, 18:40:39
sukūrė only AUDI
9 Atsakymai
1676 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 24, 21:00:12
sukūrė slashas