Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: trip tronik velavimas,  (Skaityta 4630 kartus)

Neprisijungęs efkaturboquattro

  • Įrašai: 915
    • Žiūrėti profilį
Re: trip tronik velavimas,
« Topic Start: 2009 Rugsėjo 29, 21:01:53 »
pas mane tip tronic deze,dariau degnostika tipo nera rysio tarp dezes kompo ir variklio,ijungus D padeti paveluotai ijunge pavara,o ja ijungus iskart duodu gaza tai su smugiu vaziuoja,vaziuojan prie aukstesniu apsaku isijunge pavaros,5pavara isijunge kartais pasiekus 100km greiti,staigiai paspaudus gaza isijunge zemesne pavara kaip ir turetu buti ,bet ir vel normasliai vaziuojant neisijunge aukstesne pavara,reikia atlesti vissikai gaza ,arba ant vairo perjung,pries tai buvo isijunges avarinis rezima sten viska sutvarke ir nuo to laiko jis nebeisijunge,tepalai keisti kokie priklauso pries 20 000km. gal kas zinot kas tai per problema ???
smegenys durniuoja

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1059 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 05, 08:49:53
sukūrė djelektra
0 Atsakymai
748 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 23, 18:40:39
sukūrė only AUDI
9 Atsakymai
1676 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 24, 21:00:12
sukūrė slashas