Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Start-stop  (Skaityta 5729 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Start-stop
« Atsakymas #25: 2019 Spalio 02, 09:28:51 »
ir genį.
Evka, Skodai per vcds sugebėjai išjungti ar flashinti reikėjo?

Atradau, kaip išjungti su vcds. Rašyk jei reiks.

o ar jauciate kuro ekonomija? Pas mus imonėje Toyotose buvo start-stop sistema ele kuro ekonomijai, bet kiek beekspirementavome, nes kiekviena mėn vedame kuro ataskaitas, kuro vidurkis plius minus toks pats. Dabar net neužsakinėjame sios opcijos.
P.S. masinos keičiamos kas keturi metai ir ridos kartais siekia po 200k bet per ta laiką nei starteriai, nei smagračiai nepareina.

Asmeniškai man net nesijaučia.

Neprisijungęs Darka45

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 180
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Start-stop
« Atsakymas #26: 2019 Spalio 03, 22:06:28 »
A6 C7 turetu sitas veikt. Nebandziau, bet pabandysiu, nes Vilniuje neimanoma vazinet....


25. Disable/memorize/invert Start & Stop[/size][Select][09-Cent. Elect.][Security Access - 16] (enter security code - 20113)[Adaptation - 10]Select Channel 34 and Readif you subtract 4 from the original value --> Start&Stop always disabledif you add 32 to the original value --> memorize last status (the Start & Stop status at engine startup will be the one at last engine shutdown)if you add 64 to the original value --> Start & Stop button light will be reversed: off if Start & Stop is disabled, and on if Start & Stop is enabled.Press Test then press SaveThanks to diecastsink for finding and posting this up.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Start-stop
« Atsakymas #27: 2019 Spalio 04, 08:10:59 »
Aš paprastesnį variantą naudoju: gateway, adaptation, tada susirandi start stop įtampą ir pakeiti iš 7,6 į 12,1. Skirtumas tik tas gaunasi, kad kai jau sustoji kur nors, skydelio kamputyje pasirodo ta a raidelė nubraukta.

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Start-stop
« Atsakymas #28: 2019 Spalio 04, 10:08:48 »
ir genį.
Evka, Skodai per vcds sugebėjai išjungti ar flashinti reikėjo?
Škodai apynaujai nepavyko kažkada išjungi :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Start-stop
« Atsakymas #30: 2019 Spalio 04, 10:39:04 »
Škodai apynaujai nepavyko kažkada išjungi :D

2018 11 superbui išsijungiau :D Ne3,14s jis man proto kaskart sustojus :bedantis: :bedantis: :bedantis:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Start-stop
« Atsakymas #31: 2019 Spalio 05, 16:06:20 »
Aš paprastesnį variantą naudoju: gateway, adaptation, tada susirandi start stop įtampą ir pakeiti iš 7,6 į 12,1. Skirtumas tik tas gaunasi, kad kai jau sustoji kur nors, skydelio kamputyje pasirodo ta a raidelė nubraukta.

Matai tuo budu kur auksciau aprase, tu gali ijungi reversa, tai start-stop prades veikti tik tada kai ijungsi knopke, kaip ir funkcija lieka, bet tik tavo noru

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Start-stop
« Atsakymas #32: 2019 Spalio 05, 21:00:27 »
Tas tai taip,tik tikrai tokio atvejo pas mane nebus, kada as noresiu,jog si sistema veiktu :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Start-stop
« Atsakymas #33: 2019 Spalio 06, 15:44:43 »
Tas tai taip,tik tikrai tokio atvejo pas mane nebus, kada as noresiu,jog si sistema veiktu :D

:D Maza kada isgeres busi ir sudurniosi :bedantis:

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Start-stop
« Atsakymas #34: 2019 Spalio 06, 17:42:38 »
Bet tai kokia nesamone bandyti taip save apgauti, jei kampe matai vis vien ta zenkliuka. Pas kitus tas zenkliukas papildomai dar uzsidega pagrindineje informacijos eiluteje :bedantis:
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Start-stop
« Atsakymas #35: 2019 Spalio 06, 18:28:53 »
A6 C7 turetu sitas veikt. Nebandziau, bet pabandysiu, nes Vilniuje neimanoma vazinet....


25. Disable/memorize/invert Start & Stop[/size][Select][09-Cent. Elect.][Security Access - 16] (enter security code - 20113)[Adaptation - 10]Select Channel 34 and Readif you subtract 4 from the original value --> Start&Stop always disabledif you add 32 to the original value --> memorize last status (the Start & Stop status at engine startup will be the one at last engine shutdown)if you add 64 to the original value --> Start & Stop button light will be reversed: off if Start & Stop is disabled, and on if Start & Stop is enabled.Press Test then press SaveThanks to diecastsink for finding and posting this up.

Pabandžiau superbe,tqi neradau tokio punkto,baisiai daug ten jų :(

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
730 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 02, 17:43:49
sukūrė arnis_
26 Atsakymai
4245 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gruodžio 22, 19:15:14
sukūrė kakis17
3 Atsakymai
1176 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gruodžio 21, 23:12:53
sukūrė L8