Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Noreciau paklausti del generatoriu  (Skaityta 2257 kartus)

audri

  • Svečias
Noreciau paklausti del generatoriu
« Topic Start: 2007 Gruodžio 14, 20:05:51 »
as manau kad dizelinis galingesnis nes dizeliui akomas galingesnis dedasi

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
2513 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 19, 11:09:35
sukūrė Sintetic
5 Atsakymai
1652 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 27, 15:40:07
sukūrė Bycius
6 Atsakymai
1810 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 02, 22:15:35
sukūrė MantasJM