Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Noreciau paklausti del generatoriu  (Skaityta 2287 kartus)

Neprisijungęs Residentas

  • Aktyvus dalyvis
  • Įrašai: 1177
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Noreciau paklausti del generatoriu
« Topic Start: 2007 Gruodžio 13, 16:10:11 »
Tai nesupratau,...atsakymo taip iseina generatorius yra galingesnis pas dizeli ane?
Gal zinote kokia yra dizelinio varyklio sroves ir bendzininio?Man labai svarbu as cia gincijuosi su kolega as sakau kad dizelio generatorius galingesnis jis kad bendzo :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
2514 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 19, 11:09:35
sukūrė Sintetic
5 Atsakymai
1655 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 27, 15:40:07
sukūrė Bycius
6 Atsakymai
1813 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 02, 22:15:35
sukūrė MantasJM