Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Neatsirakina masina  (Skaityta 1864 kartus)

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Neatsirakina masina
« Topic Start: 2014 Kovo 11, 14:53:39 »
Sveiki, reikia patarimo. Vakar uzrakinau masina su signalizacijos pulteliu, siandien spaudziu net nereaguoja. Pakeiciau batarke ir visviena nereaguoja. Rakinti spynele bijau, nes kiek suprantu uzsikaus signalizacija ale as vagis :) Kokios cia bedos gali buti? Masina Audi a4 2005 metu. Aciu

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #1: 2014 Kovo 11, 14:55:09 »
rakink.
jeigu žmones užknis kaukimas, atvarys gaisrininkai nukirps klemą ir viskas.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #2: 2014 Kovo 11, 15:12:41 »
Pakeitus batareika reikia priristi , paieskok forume buvau aprases procedura. Bet kuriuo atveju, turesi atrakinti su raktu ir ji pradzioje kauks  :-)

Neprisijungęs Vytiokas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #3: 2014 Kovo 11, 15:15:21 »
O gal paprasčiausiai akumuliatorius numiro?

Ir žmogus sakė su signalizacijos pulteliu, tai kaip suprantu ne su gamykline signalizacija tai nemanau kad ten reikia ką pririšinėti. :)

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #4: 2014 Kovo 11, 15:18:45 »
Na mano raktas paprastas kuris atrakina centrini masinos jau man keite batarke ir viskas veike. Ir uzsirakindavo su signalke ir uzsirakindavo, tik va siandien nieko. Turiu signalizacijos instrukcija kaip atjungti ja rankiniu budu, bet kur tas valet mygtukas kazkos? :) Bedos su signalizacija, saugau nuo vagiu ir pati dabar nebeieisiu :)    Akumuliatorius naujas.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #5: 2014 Kovo 11, 15:21:52 »
Galvojau originalus raktas nebeikia. Tada skambink tiems kas montavo signalizacija.

Neprisijungęs Vytiokas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #6: 2014 Kovo 11, 15:27:26 »
Na mano raktas paprastas kuris atrakina centrini masinos jau man keite batarke ir viskas veike. Ir uzsirakindavo su signalke ir uzsirakindavo, tik va siandien nieko. Turiu signalizacijos instrukcija kaip atjungti ja rankiniu budu, bet kur tas valet mygtukas kazkos? :) Bedos su signalizacija, saugau nuo vagiu ir pati dabar nebeieisiu :)    Akumuliatorius naujas.

Tai gal pats pultelis pagedo? ar nekontaktuoja ar kas. Ar bent indikacinė lemputė žybsi kaip paspaudi ant pultelio jei tokia yra?
Nesvarbu nors ir naujas akumuliatorius, jeigu kad ir koks žibintas degė per naktį ar dar koks velnias. Vistiek gali laisvai iškrauti spėju :think:

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #7: 2014 Kovo 11, 15:29:38 »
Jo zybsi kai spaudziu raudonai. Jau noras kyla atsirakinti paciai ta masina bet baisu kad nenutildysiu paskui as jos :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #8: 2014 Kovo 11, 15:32:43 »
Jeigu dvieju knopkiu pultelis , paspausk abi kartu ir palaikyk kokias 5 s., kartais padeda.

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #10: 2014 Kovo 11, 15:44:01 »
Tai cia ir yra originalus raktas , paskaityk kaip galima priristi http://www.audiklubas.com/forumas/b7/audi-a4-b7-raktassignalizacijos-pultas/. Del kaukimo nebijok, uzdarysi duris ir po 30 s nustos.

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #11: 2014 Kovo 11, 15:46:42 »
as nieko nebesuprantu, sake, kad signalizacija ideta, o numetei, originalu pulteli

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #12: 2014 Kovo 11, 15:47:50 »
bet tam raktui batarke buvo pries menesi keista ir veike uzrakinimas ir atrakinimas. na eisiu pabandysiu as ja atrakinti, :) aciu uz patarimus ir sugaista laika :)

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #13: 2014 Kovo 11, 15:50:15 »
na buvo masinoje be garso signale kaip suprantu, bet draudziant kasko draudimu reikejo 2 lygio su garsu, kiek prisimenu. ir kai ja idejo ji veike su siuo raktu. Spaudziant uzrakinimo ar atrakinimo mygtuka, yra signalizacijos garsas ir masina atsirakindavo ir uzsirakindavo. O dabar spaudziu rakta si ir tyla byla, ir neatsirakina.

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #14: 2014 Kovo 11, 16:19:29 »
Na pabandziau atrakinti as ja, kaip ir minejot po 30 s nustojo kaukti (aciu uz patarima ) :) pabandziau uzvesti vel uzsikauke bet ir nustojo, pabandysiu signalizacija atsijungti rankiniu budu pagal instrukcijas. o jau ryt pas meistriuka teks vaziuoti :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #15: 2014 Kovo 11, 16:25:41 »
Na pabandziau atrakinti as ja, kaip ir minejot po 30 s nustojo kaukti (aciu uz patarima ) :) pabandziau uzvesti vel uzsikauke bet ir nustojo, pabandysiu signalizacija atsijungti rankiniu budu pagal instrukcijas. o jau ryt pas meistriuka teks vaziuoti :)

Tai juk imeciau nuoroda, nejaugi sunku tokia paprasta procedura padaryti :-)
Rakteli i spynele, spaudi uzrakinti ,neatleisdamas suki degima ON palaikai 5s, atleidi , spaudi atrakinti, laikydamas paspausta suki rakteli atgal off ir laikai 5s. Atleidi knopke, istrauki rakteli, spaudi atrakinti. Jeigu nesigavo, palauk truputi, atidaryk duris, vel uzdaryk ir tada bandyk viska is naujo.

Neprisijungęs juodaaa

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #16: 2014 Kovo 11, 19:53:35 »
O cia kisti rakta i uzvedimo spynele ar i duru spynele?  :think: :-)

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Neatsirakina masina
« Atsakymas #17: 2014 Kovo 11, 20:04:21 »
O cia kisti rakta i uzvedimo spynele ar i duru spynele?  :think: :-)
i uzvedimo, duru spynele neturi gi degimo, bet seip pririsimo budu yra daug, visa laika beveik skirtingai pririsu, esme dazniausiai knopkes palaikymas nuspaudus...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
14 Atsakymai
1695 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 27, 19:25:46
sukūrė Artaida
4 Atsakymai
1268 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugpjūčio 05, 15:24:35
sukūrė Gedutis
5 Atsakymai
1681 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Gegužės 21, 15:29:50
sukūrė Domas