Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Magnetolos grojimas su degimo spynlės raktu  (Skaityta 1237 kartus)

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Magnetolos grojimas su degimo spynlės raktu
« Topic Start: 2012 Rugpjūčio 28, 19:42:14 »
Sveiki,
Žodžiu gal ir durnas klausimas, bet visgi paklausiu. Ar įmanoma padaryti taip, jog automagnetola grotu tik su raktu spynelėje, tačiau nenusinulintu visi nustatymai (BASS,LOUD, ir .t.t.)? Jei galima, pasidalinkit paslaptim kaip tai padaryti, nes kantrybės taurė pildosi kaskart reguliuot ten viską  :-] Ačiū už atsakymą, kadangi jaučiu jau panašiom temom yra diskutuota, gavus atsakymą temą galėsime trinti. :) Ir ačiū iškart už bereikalingus komentarus  :bedantis:

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
3426 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Spalio 17, 13:09:18
sukūrė mindisgmp
11 Atsakymai
1441 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 23, 01:53:36
sukūrė tuzzzz
14 Atsakymai
3156 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 08, 20:57:36
sukūrė Zverukas