Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 762516 kartus)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
hardware,tvarkoma keičiant displėjų

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na tikiuosi pades, nes TA tik iki sestadienio turiu
galiu pataisyti :) Skambink.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 07, 22:02:33 sukūrė Ramaskinas »

Neprisijungęs filoz

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
Sveii, vakar buvau išėmęs klimą, perklijavau mygtukus, sudėjau atgal ir nebeveikia spidometro apšvietimas.  Atsisukau šiandien ir spidometrą, ir klimą, rodos, visi laidai normalūs. Kažką matyt giliau nutraukiau tik kas tai galėtų būti, gal turit minčių?
Dėkui iš anksto.

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Saugikli jau keitei?

Neprisijungęs filoz

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
Jo, jau pats radau saugiklį :) bet vistiek dėkui. O dėl ko jis galėjo sudegti? Ir dar žiūriu, nebedega dabar kilometražo skaitmeninis ciferblatas, bet skaičiukai matosi, kad veikia. Ten turbūt nėra lemputės, su laideliais eina?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 08, 19:55:17 sukūrė filoz »

Neprisijungęs Vytookas

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
hardware,tvarkoma keičiant displėjų

Vadinasi prietaisų skydelis ardosi? Ar yra pirkt tų displėjų?

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jo, jau pats radau saugiklį :) bet vistiek dėkui. O dėl ko jis galėjo sudegti? Ir dar žiūriu, nebedega dabar kilometražo skaitmeninis ciferblatas, bet skaičiukai matosi, kad veikia. Ten turbūt nėra lemputės, su laideliais eina?
Lempute pasikeisk.

Neprisijungęs PunTT

  • Įrašai: 120
    • Žiūrėti profilį

Neprisijungęs Vytookas

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
hardware,tvarkoma keičiant displėjų

Vadinasi prietaisų skydelis ardosi? Ar yra pirkt tų displėjų?

Yra pirkti http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m570&_nkw=audi+LCD&_sacat=See-All-Categories

Nieko sau kainos, turbut pigiau butų visą skydelį naudotą paimt?

Neprisijungęs kazadojus

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
prie to pacio as prisidesiu i tema sita.Zodziu ryte atsinesiau maga isedau i masina uzsivedziau dedant maga i stalciu dingo salono apsvietimas.Nu ziuriu saugiklis nudeges.Pakeiciau saugikli bet dabar apsvietimas yra bet neberodo skydelis nieko isskyrus laikrodi.Degima ijungus ne viena lempute neveikia.Posukiu veikia ilgu sviesu veikia rankinio irgi avarinio irgi.O visa kita negyva  isemiau is kart saugikli apsvietimo ir klausiu jusu kame beda gali buti  sakes be skydelio zuves juk.P.S. Audi 80 b3 1.8 karb
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 10, 20:57:51 sukūrė kazadojus »

Neprisijungęs kazadojus

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
kai dingo apsvietimas viskas veike skydelyje isskyrus apsvietima.Saugikli apsvietimo pakeiciau dingo visa kita isskyrus apsvietima.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 10, 21:11:48 sukūrė kazadojus »

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
zek laidus prie spidometro kazkas trumpina man taip buvo fiske parejus ir tiek ten laidai pjoves biski pakeiciau laideli uzizolevau ir viskas tvarkoi :)

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
arba takelis koks ant spidometro nudege,pas mane irgi taip buvo..
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 12, 19:43:18 sukūrė audi quatro »

Neprisijungęs Giedriuzzz

  • Įrašai: 528
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal kas galit parekomenduoti xenonu parduotuve ar zmogu kuris prekiauja jais kaune?

Neprisijungęs Povilas-1

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Gal kas dėjote į Audi A6 ilgų šviesų žibintus 100 W lemputes? Kokias galite patarti įsigyti (kokia kaina). Man aiškina kad bus problemų.kokios jos?

Neprisijungęs pamises del 0000

  • Įrašai: 865
    • Žiūrėti profilį
gal kas zino pas a3 klimos knopkes apsviecia lemputes ar diodai.nerandu as ten galu

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal kas dėjote į Audi A6 ilgų šviesų žibintus 100 W lemputes? Kokias galite patarti įsigyti (kokia kaina). Man aiškina kad bus problemų.kokios jos?
Jungikliai nelaikys, issilydys.

Neprisijungęs kazadojus

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Vienu zodziu viska perverciau nuo pirmo puslapio.Cia vienam forumieciui tik radau kad buvo visas skydelis uzsilenkes nu nerode kaip man nei kuro nei greicio nei temp nei kontrolkines lemputes nedege.Tai jis sake kad jam buvo nudeges 11 saugiklis.Pakeite vel degino tai kaip supratau bagazinej laidus susitvarke ir baigesi.Bet tai man klausimas kyla pas mane dingo tada skydelis kai pakeiciau apsvietimo saugikli.Bet va irgi pries tai dege atbulinis visa laik.Tai ar galejo degt visa laik degima ijungus atbulinis del bagazinej uzluzusiu laidu ar pan?

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Taip, galejo, i bagazines dangti eina ir atbulinio laidai.

Neprisijungęs kazadojus

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Kiek laidu eina i bagazines dangti per ta lankscia vieta ju? Nu siule PU (poliuretaniniu laidu), 6, 7, 8 ir 9 gyslu.Yra 9x0,2mm2 be ekrano ir 8x0,2mm2 ekranuota.
Tai reik zinok keliu gyslu imt man geriau

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Uztenka 5.
Jei yra centrinio valdymas is bagazines tada dar dasideda 3 ar 2, neatsimenu jau.

Neprisijungęs kazadojus

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Dar paskutinis klausimelis ir atstoju.Kokio ilgio ten daug maz imt man laido?masina liko namie.Ner kaip paziuri.Grysiu tik ant kuciu tai noreciau susitvarkyt nuvares.Tai gal kas zinot ar pamatuot galit dadeja aisku kad nebut per trumpi ?!?

Neprisijungęs belmonte

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki.Siandien susiduriau su tokia problemele...bandziau ieskoti cia forume ,bet nieko neradau.Tox dalykas,kad siandien skydelyje,kur yra ekranas,ten kur rodydavo tepala,temperatura,kiek ryja kuro,kiek galiu nuvaziuozi ir t.t.siandien kai kuriau masina jis neuzsidege.kaip sakant ijungiau degima virsutineje dalyje kur geltonai uzsirase ok ir viskas uzgeso.Uzsikurus pabandziau paspausti ta mygtuka kaireje kur skydelyje yra uzsidege,parode trumpai tepala dar kazka ir uzgeso vel viskas ir nedega...o siaip turi rodyti daug ka ten...ekonomiskuma kike galiu nuvaziouoti ir t.t
kas galetu buti? masina audi a4 1999 modifikuota jau,1.9tdi.
Laukiu minciu.

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mintys paprastos - 3.14zdauskas BC (borto kompui)  (h)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
mintys paprastos - 3.14zdauskas BC (borto kompui)  (h)

:-] Turbūt ekstrasentu dirbi. :-]
Gal paprasčiausiai borto kompas išjungtas?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3222 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12760 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic