Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 762440 kartus)

Neprisijungęs eCka.c5

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, Audi a6 c5 skydelis be borto kompo visos strelytes kol neisilusi mashina trukcioja kratosi viskas mirgcioja ir t.t norejau pasidometi ar man tinka spidometras su borto kompu? ar indikuos man viska tvarkingia t.y visa servisa degalus ir t.t ? ?!?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, Audi a6 c5 skydelis be borto kompo visos strelytes kol neisilusi mashina trukcioja kratosi viskas mirgcioja ir t.t norejau pasidometi ar man tinka spidometras su borto kompu? ar indikuos man viska tvarkingia t.y visa servisa degalus ir t.t ? ?!?
aisku tinka,tik reikes pasijungt trukstamus laidus,o ju daug.

Neprisijungęs dovedas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki. Pas mane Audi b3 1.8, gal kas žinot ar tiktų toks prietaisų skydelis nuo b4 2.6? Pajungimai nesiskiria lyg, bet ar normaliai rodytų greitį? (nes pas mane 220Km/h, o šitam 260km/h max) Kaip su apsukom?
P.s. radau lyg, kad tinka, bet noriu pasitikslinti.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Vasario 06, 13:34:08 sukūrė dovedas »

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
tiks,tik reikes isideti savo ceka arba pajungti sita,bet cia jau turi schemose gaudytis,ant durniaus nesigaus.

Neprisijungęs SabasA3

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, daznai vaziuojant pypsi masinoje, taciau neaisku is kur tas garsas ir skydelyje nei zenklo kas tai galetu buti, raso OK, viskas grazu, niekas neuzsidega... Pypsi greitai su tarpais kokias 10 sekundziu, ir veliau nustoja. Kas esat susidure ir galit patarti :)

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, daznai vaziuojant pypsi masinoje, taciau neaisku is kur tas garsas ir skydelyje nei zenklo kas tai galetu buti, raso OK, viskas grazu, niekas neuzsidega... Pypsi greitai su tarpais kokias 10 sekundziu, ir veliau nustoja. Kas esat susidure ir galit patarti :)
Gal telefonas skamba? Garsa isjunk ir nepypses :DD Arba baterija pasikrauk telefono.
Jei rimtai, tai ka mes zinom, kurioje ausyje tau zvimbia... Ieskok paprasciausiai is kur garsas sklinda.

Neprisijungęs creed

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kodel po variklio remonto (keisti dirzai, termostatas ir t.t.) uzsidega ABS ir ESP lemputes. vaziuojant jos dega, paskui uzgesta, paskui vel uzsidega... zodziu dega kada nori. nuspadus ESP knopke niekas nepasikeicia. pries tai viskas tvarkoj buvo, niekas nedege. buvo akumas visiskai mires - be jokiu gyvybes zenklu.

A4 2000
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Vasario 07, 18:41:17 sukūrė creed »

Neprisijungęs GL

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 790
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
reikia ziuret kokia klaida fiksuoja kompas, tik tada bus galima pasakyt kas kaltas. priezasciu gali buti ne viena desimtis, ir tik diagnostika galesi tiksliau nustatyt priezasti
Diagnostika Vilniuje 867067673

Neprisijungęs eCka.c5

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, Audi a6 c5 skydelis be borto kompo visos strelytes kol neisilusi mashina trukcioja kratosi viskas mirgcioja ir t.t norejau pasidometi ar man tinka spidometras su borto kompu? ar indikuos man viska tvarkingia t.y visa servisa degalus ir t.t ? ?!?
aisku tinka,tik reikes pasijungt trukstamus laidus,o ju daug.
Ta prasme trukstamus laidus ? fishkes kiek maciau tai vienodos o borto kompo pakolkas pasijungineti neplanuoju, svarbu kad viskas veiktu ir kad indikuotu servisa, tepala vandeni kura ir t.t. Ar tose 2-juose fiskese reikes sukeisti laidus vietomis ?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, Audi a6 c5 skydelis be borto kompo visos strelytes kol neisilusi mashina trukcioja kratosi viskas mirgcioja ir t.t norejau pasidometi ar man tinka spidometras su borto kompu? ar indikuos man viska tvarkingia t.y visa servisa degalus ir t.t ? ?!?
aisku tinka,tik reikes pasijungt trukstamus laidus,o ju daug.
Ta prasme trukstamus laidus ? fishkes kiek maciau tai vienodos o borto kompo pakolkas pasijungineti neplanuoju, svarbu kad viskas veiktu ir kad indikuotu servisa, tepala vandeni kura ir t.t. Ar tose 2-juose fiskese reikes sukeisti laidus vietomis ?
pabandyk,suzinosi.

Neprisijungęs rimukas

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kodel po variklio remonto (keisti dirzai, termostatas ir t.t.) uzsidega ABS ir ESP lemputes. vaziuojant jos dega, paskui uzgesta, paskui vel uzsidega... zodziu dega kada nori. nuspadus ESP knopke niekas nepasikeicia. pries tai viskas tvarkoj buvo, niekas nedege. buvo akumas visiskai mires - be jokiu gyvybes zenklu.

A4 2000
vaziuok pas meistra, kad degima nureguliu, po dirzelio keitimo pasikeicia degimo kampas, pas mane irgi po tokiu darbu buvo taip pat.

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,
gal kas žino kuris daviklis yra tepalo temperatūros kurią rodo skydelyje? 2000m A6 2,5 132kw Q, automatas
http://www.neoriginal.ru/cat/audi/part/u/0/mod/52/kat/262/year/2000/grp/9/idcnt/66/subgrp/24293

26 ar 27? Jei pas mane 27 nėra, o ten zagluške, tai logiška būtų, kad 26.  Tai tada tik dėl sportinio intereso klausimas kam 27?

ir dar gal kas žino kuom skiriasi 35 ir (35)? čia analogas? ar nuo metų? Manau nebereikia. Supratau, kad nuo leidimo metu ir VIN pabaigos.   ?!? :V
Ačiū
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Vasario 09, 11:19:08 sukūrė Befree »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Sveiki. Gal kas žinote, kas per situacija su B6 prietaisų apšvietimo led'ais? Gal kam teko tvarkyti? Yra trys nešviečiančios vietos - puodelio laikiklis, kortelių dėtuvė ir žibintų apšvietimo jungtuko viena padėtis. Tiesa, sanonui pašilus pradeda ta indikacija mirgsėti. Ten led miršta ar kontakto nelieka?

Neprisijungęs modestas716

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
Sveiki gal kas zino kaip pasijunkti VDO(gauges) i audi b4 2.0E Daviklius naujs susidejau tik neatsigaudau laidu salone, nes kazkas buvo nukarpes (!?)  ir pakeites gauges, tad  gal galetute atsakyti kaip man jas pasijunkti? ;) dekui uz atsakyma

Neprisijungęs LAWRIS

  • Įrašai: 220
    • Žiūrėti profilį
Per paieska aisku neradai?:) yra tema kur zmogus viska surinkes su visom schemom ir pan :)

Neprisijungęs betmenas

  • Įrašai: 62
    • Žiūrėti profilį
Audi A4 1,9 TDI, uzgesintoj masinoj  visada dega kilometrazo ekranelis, visas, skaiciu nerodo, kas gali buti???

Neprisijungęs Jonas7

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
remontuoju Audi 80,90,100*1988=1996m. spidometrus,turiu dazniausiai gendanciu dantrateliu kilometrazo remontui 15lt. su pakeitimu 25lt. tel.869827781 galiu issiusti i kitus miestus.

Neprisijungęs Dimokslis

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Gal kas galite pasidalinti šviesų perjungimo svirčių schema (ar kaip tai pavadinti  :V)? Audi A4 B5 97' neveikia ilgosios šviesos kai nuo savęs pastumi rankenėlę (turėtų užsifiksuoti) rankenėlė užsifiksuoja normaliai, bet šviesos neįsijungia. O kai i save patraukiu veikia normaliai. Ačiū už pagalbą.

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Gal kas galite pasidalinti šviesų perjungimo svirčių schema (ar kaip tai pavadinti  :V)? Audi A4 B5 97' neveikia ilgosios šviesos kai nuo savęs pastumi rankenėlę (turėtų užsifiksuoti) rankenėlė užsifiksuoja normaliai, bet šviesos neįsijungia. O kai i save patraukiu veikia normaliai. Ačiū už pagalbą.
kokios cia schemos nori?Ardai,valai ir visi bajeriai.

Neprisijungęs byfo

  • Įrašai: 1967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
zodziu tokia situacija isidejau i gabaritus ledu 5 ledu su can bus pasuku degima pirksi jos uzwedus kartais kompas gribauja meta nesamones....warza pagelbetu cia ar mest lauk ir ka det tada?

Neprisijungęs Dimokslis

  • Įrašai: 76
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Gal kas galite pasidalinti šviesų perjungimo svirčių schema (ar kaip tai pavadinti  :V)? Audi A4 B5 97' neveikia ilgosios šviesos kai nuo savęs pastumi rankenėlę (turėtų užsifiksuoti) rankenėlė užsifiksuoja normaliai, bet šviesos neįsijungia. O kai i save patraukiu veikia normaliai. Ačiū už pagalbą.
kokios cia schemos nori?Ardai,valai ir visi bajeriai.
Taip ir darysiu. Tik galvoju, kad nebūtų koks laidas kur nepajungtas, tai norėtųsi kažką turėti. Na bet jei sakai, kad padės išvalymas, teks pirma išsiardyti.

Neprisijungęs eCka.c5

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, Audi a6 c5 skydelis be borto kompo visos strelytes kol neisilusi mashina trukcioja kratosi viskas mirgcioja ir t.t norejau pasidometi ar man tinka spidometras su borto kompu? ar indikuos man viska tvarkingia t.y visa servisa degalus ir t.t ? ?!?
aisku tinka,tik reikes pasijungt trukstamus laidus,o ju daug.
Ta prasme trukstamus laidus ? fishkes kiek maciau tai vienodos o borto kompo pakolkas pasijungineti neplanuoju, svarbu kad viskas veiktu ir kad indikuotu servisa, tepala vandeni kura ir t.t. Ar tose 2-juose fiskese reikes sukeisti laidus vietomis ?
pabandyk,suzinosi.
oki pabandysiu  (!?) gal kas apart Toto gali pagelbeti ir normaiai paaishkinti kaip taisiklingai pasijungti prietaisu skydeli ?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, Audi a6 c5 skydelis be borto kompo visos strelytes kol neisilusi mashina trukcioja kratosi viskas mirgcioja ir t.t norejau pasidometi ar man tinka spidometras su borto kompu? ar indikuos man viska tvarkingia t.y visa servisa degalus ir t.t ? ?!?
aisku tinka,tik reikes pasijungt trukstamus laidus,o ju daug.
Ta prasme trukstamus laidus ? fishkes kiek maciau tai vienodos o borto kompo pakolkas pasijungineti neplanuoju, svarbu kad viskas veiktu ir kad indikuotu servisa, tepala vandeni kura ir t.t. Ar tose 2-juose fiskese reikes sukeisti laidus vietomis ?
pabandyk,suzinosi.
oki pabandysiu  (!?) gal kas apart Toto gali pagelbeti ir normaiai paaishkinti kaip taisiklingai pasijungti prietaisu skydeli ?
pasedek pora vakaru prie schemu,jei moki jas skaityt.Gal atsoks fantazija.Ir nesvarbu kad tu daug nenori,pajungt vis tiek reikia.O normaliai nera prasmes aiskinti,man uztenka kad pajungiu.

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Kur Vilniuje rasti patamsintų (angl. "smoked") posūkių lempučių stikliukų į B5 sparnus? O jeigu kas turite pasiūlyti - nupirkčiau pora :)
Ačiū

Neprisijungęs eCka.c5

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, Audi a6 c5 skydelis be borto kompo visos strelytes kol neisilusi mashina trukcioja kratosi viskas mirgcioja ir t.t norejau pasidometi ar man tinka spidometras su borto kompu? ar indikuos man viska tvarkingia t.y visa servisa degalus ir t.t ? ?!?
aisku tinka,tik reikes pasijungt trukstamus laidus,o ju daug.
Ta prasme trukstamus laidus ? fishkes kiek maciau tai vienodos o borto kompo pakolkas pasijungineti neplanuoju, svarbu kad viskas veiktu ir kad indikuotu servisa, tepala vandeni kura ir t.t. Ar tose 2-juose fiskese reikes sukeisti laidus vietomis ?
pabandyk,suzinosi.
oki pabandysiu  (!?) gal kas apart Toto gali pagelbeti ir normaiai paaishkinti kaip taisiklingai pasijungti prietaisu skydeli ?
pasedek pora vakaru prie schemu,jei moki jas skaityt.Gal atsoks fantazija.Ir nesvarbu kad tu daug nenori,pajungt vis tiek reikia.O normaliai nera prasmes aiskinti,man uztenka kad pajungiu.
na fantazija neatshoks todel kad skydelis ant shalto neviekia, viskas mirkcioja ir t.t sutvarkyti esama skydeli 500lt manau kad cia bishki uzkelta kaina o anglishaks skydelis su borto kompu 100lt persimesiu ciferblatus ir normalsu prietiasu skydelis bus.. realiai nemoku skaityti jokiu schemu ir t.t bet jeigu normaliai galetum parodyti schemas tai turiu pazystama kuris nusimano visuose laiduose ir t.t tai jis man padarytu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3222 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12757 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic