Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1065279 kartus)

Neprisijungęs audi77777

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki klubo nariai. Norėčiau ir aš pasidalinti žiniomis.  A6, 2,5L dyzelis, 1999m.l., panelyje kompiuteris. Mano atvejis būtų toks. Kartkartėmis - tai yra iš tepalo dačiko į kompą ateina signalas, jog nukrito tepalo spaudimas. Dažniausiai po keletos minučių pats išsijungia. Tepalai sintetiniai, pravažiuota gal kokie 1000 km. Teko girdėti, kad gali durniuoti tepalo dačikas, kuris ir sunčia klaidingus signalus. Gal žinot kurioje vietoje tas dačikas įmontuotas.

 Dar prie to paties norėčiau išgirsti minčių ir dėl šio atvėjo. Nesenai pakeičiau perdegusi ksenoną (grupe). Jaunas kseonas, esant žemai (žemiau nulio) lauko temperatūrai  iškarto nepasileidžia, tenka jungi po keleta kartu, kad pradėtu normaliai šviesti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3880 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
2001 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic