Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1061528 kartus)

Neprisijungęs Brukshnys

  • Įrašai: 177
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, nusėdus akūmui pastebėjau, kad buvo užsidegusi neprisegto saugos diržo lemputė. Iki tol išvis nežinojau kad ji tokia yra nes šiaip jei važiuoji neužsisegęs diržo niekas nedega ir nepypsi. Mašinoj (audi a3 '98) yra borto kompas toks kaip nuorodoj. Tad man klausimas yra ar ta lemputė ten šiaip užsižiebus buvo ar ten tik išjungta funkcija, kad nepraneša jog saugos diržų neužsisegęs vairuotojas pvz?

http://autogidas-img.dgn.lt/4_2_71348505/audi-a3-8l-tdi-hecbekas-1999-7.jpg

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3874 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
1997 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19074 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic