Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1062123 kartus)

Neprisijungęs Mingiss

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki.

Žinau jau daug išdiskutuota šiuo klausimu, bet noriu pasitikslinti.
Audi A4 B7 06m. Bi-Xenon originali sistema. Kartais sumirgėdavo lemputės, kol galiausiai pasikeitė spalva ir viena visai užgeso. Lemputės (D1S) buvo pakeistos, berods Philips firmos.
Švietė gerai. Praėjus keliems mėn. vėl prasidėjo šviesų mirgėjimas. Tai viena pusė, tai kita, kartais abi iškart. Pastebėjau, kad tai kartais sutampa su stabdžio pedalo nuspaudimu.
Šiuo metu kairė pusė išvis užgeso, kartais teikiasi dar užsižiebti, bet retai. Dešinė kartais sumirksi.
Laidai, jungtys patikrinta, viskas atrodo kaip ir tvarkingai.
Klausimas, atėjo galas xenon'ų valdymo blokeliui kairiam žibinte? Ir ateina galas dešiniam?
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Liepos 21, 12:22:06 sukūrė Mingiss »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3874 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
1997 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19077 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic