Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1066892 kartus)

Neprisijungęs QwwQ

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki. Kaip dar galima patestuoti gamyklinę Audi signalizacija? Kai pulteliu užrakinu mašina, tai po priekiniu stiklu mirgsi raudona lemputė, o net kartą išlipant iš mašinos trumpai supypseno signalizacija (nežinau net dėl ko), tad manau kad signalizacija yra.
Bandžiau testuoti:
   1. Užrakinau mašiną su atvirais langais ir už ~30s kišau rankas, traukiau durelių atidarymo rankelėlę.
   2. Užrakinau mašiną su atvirais langais ir už ~30s kišau rankas, traukiau kapoto atidarymo rankelėlę. Kapotas atsidarė be problemų.

Abejais atvėjais jokio garso neišgirdau, o lemputė mirgsėjo įprastu režimu.
Mašina Audi A3 8P (2004).

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3880 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
2001 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19097 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic