Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1065144 kartus)

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Sveiki , va pasirodo pas mane kaip ir visos lemputės šviečia , tačiau yra toks žiaurus netolygumas ant tacho kaip matot ties ~6000rpm :-{ Ant seno spidometro buvo viskas gražu , o dabar kai susidėjau SAVO dačikus ant kito spidometro plokštės(su autocheck ir bortkompiu) tai va taip gaunasi ir nežinau kodėl , gal kas turi minčių?

Sudetos skirtingo galigumo lempikes

man tarp 2k ir 3k visiska tamsa,  reiks atsilus orams ardyti ir keist lempute.  Ar lengvai tas skydelis issiima? gal kas esate jau keitesi?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3880 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
2001 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic