Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1068061 kartus)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
jei nemato kad vairuotojo durys atidarytos,gal laidas  į skydelį?

nes kiek pamenu iš būtent vairuotojo durų mikriko,kuris atsakingas už lempučių užsidegimą, laidas pereina per 3 lemputes ir nueina į skydelį,iš kitų durų apšvietimo mikrikų laidai eina tik iki lempučių,skydelio nepasiekia


jei nemato visų durų tada vėl laidai,tik jau iš komfortbloko,nes visi atidarymo signalai nueina ir į KFbloką,ir iš jo eina signalas į skydelį apie kitas atidarytas duris,taip pat ir vairuotojo.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3881 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
2001 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19102 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic