Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: led lemputes  (Skaityta 21115 kartus)

Neprisijungęs Audi110kw

  • Įrašai: 2367
    • Žiūrėti profilį
Re: led lemputes
« Atsakymas #175: 2011 Kovo 31, 09:47:35 »
zmones,nesvaikite!
su LED kaip ir  su paprastom lemputemis praeisite be problemu ir TA,ir policija nesikabins.tik yra du reikalavimai:
1.kad jos butu baltos,o ne melynos,fluorescenc. ir pan...
2.jos turi VEIKTI!
O reikalavimo nera kad sudejo zmogus kuris ismano ka daro o ne petras is 6 garazo, pagal savo zvaira aki ?

Neprisijungęs sensejus

  • Įrašai: 337
    • Žiūrėti profilį
Re: led lemputes
« Atsakymas #176: 2011 Gegužės 02, 18:16:26 »
ledais vazineju metai ir nieko ta praejau su ledais nei žodžio nepasake  ;)

o del xnonu tai šiauliose ira volvo vazineja i paprastas lempas susideja xnonus esu mates jau nnnnn kartu  ;) pamiršau pamineti , kad patruliai čia taip važineja su xnonais ;)

kodel manai kad tam volvo paparastos lempos ?  Volvo kaip ir mb ar peugeot gamino xenon lempas ne tik su lesiais. O dėl led tai jei jie balti tikrai niekas nesikabineja. Lygiai taip pat kaip ir del galiniu lempu niekas nesikabineja, nes pagal Techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimų, patvirtintų Inspekcijos viršininko 2008 m. liepos 29 d. įsakymu Nr. 2B-290 :
"Transporto priemonių artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintai turi būti paženklinti sertifikavimo
ženklais (pagal EB, SAE arba DOT).  Apie tamsinima yra kitas punktas.


Zmogus teisingai sake, kad pareigunu lempos paprastos, nes pazystamas pasakojo, kad pareigunai atvaziavo i Kemi (prie 4 veju) ir paprase, kad jiems sudetu xenonus  (h)

Neprisijungęs sensejus

  • Įrašai: 337
    • Žiūrėti profilį
Re: led lemputes
« Atsakymas #177: 2011 Gegužės 02, 18:36:38 »
gryna tiesa  :-] (h)
pratesiant ta tema tai zadejau bet niekaip neprisiruosiu isbandyti situ h1 led - kiek radau info tai jos gali buti tik i priesrukinius - tai rezgu minti isideti ir dienos metu vazinejant naidoti tik jas - "elektros" taupymui nu kad reflektoriai nekaistu ir pan ... :)
http://img823.imageshack.us/img823/7661/140ei.jpg

tai kad į priešrūkines dažniausiai dedamos h3 o ne h1 lemputės :) visai paimčiau ir aš pabandymui tokias :)
na tai kad C4 ir A6 (C4 kebule) su lesinemis lempomis - trumpos ilgos ir priesrukines H1  (h)

nezinau kas per kosmine A6 (c4) pas tave, bet pas mane Hella lempuose lempuciu tipai skiriasi  (h)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: led lemputes
« Atsakymas #178: 2011 Gegužės 02, 18:43:10 »
gryna tiesa  :-] (h)
pratesiant ta tema tai zadejau bet niekaip neprisiruosiu isbandyti situ h1 led - kiek radau info tai jos gali buti tik i priesrukinius - tai rezgu minti isideti ir dienos metu vazinejant naidoti tik jas - "elektros" taupymui nu kad reflektoriai nekaistu ir pan ... :)
http://img823.imageshack.us/img823/7661/140ei.jpg

tai kad į priešrūkines dažniausiai dedamos h3 o ne h1 lemputės :) visai paimčiau ir aš pabandymui tokias :)
na tai kad C4 ir A6 (C4 kebule) su lesinemis lempomis - trumpos ilgos ir priesrukines H1  (h)

nezinau kas per kosmine A6 (c4) pas tave, bet pas mane Hella lempuose lempuciu tipai skiriasi  (h)
ceškės lęšinėse lempose H1 yra trumpos ir ilgos, o priešrūkinės yra H3 (+)

Neprisijungęs sensejus

  • Įrašai: 337
    • Žiūrėti profilį
Re: led lemputes
« Atsakymas #179: 2011 Gegužės 02, 18:50:16 »
gryna tiesa  :-] (h)
pratesiant ta tema tai zadejau bet niekaip neprisiruosiu isbandyti situ h1 led - kiek radau info tai jos gali buti tik i priesrukinius - tai rezgu minti isideti ir dienos metu vazinejant naidoti tik jas - "elektros" taupymui nu kad reflektoriai nekaistu ir pan ... :)
http://img823.imageshack.us/img823/7661/140ei.jpg

tai kad į priešrūkines dažniausiai dedamos h3 o ne h1 lemputės :) visai paimčiau ir aš pabandymui tokias :)
na tai kad C4 ir A6 (C4 kebule) su lesinemis lempomis - trumpos ilgos ir priesrukines H1  (h)

nezinau kas per kosmine A6 (c4) pas tave, bet pas mane Hella lempuose lempuciu tipai skiriasi  (h)
ceškės lęšinėse lempose H1 yra trumpos ir ilgos, o priešrūkinės yra H3 (+)

Sita ir turejau omenyje  8:8 tik tiksliai nepamenu del ilgu, bet gali buti tavo tiesa :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
1403 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 13, 16:18:14
sukūrė Toto
1 Atsakymai
2677 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Gruodžio 24, 08:18:07
sukūrė only AUDI
0 Atsakymai
2183 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Spalio 10, 19:57:22
sukūrė Tadas112