Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: klausimelis del b3 spidometro  (Skaityta 1682 kartus)

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: klausimelis del b3 spidometro
« Topic Start: 2009 Balandžio 09, 17:03:25 »
evaldai o gal zinai kaip tos rodykles nusiima? kazkaip sunkokai maunasi, nenorejau per stipriai traukt kad nesugadint konors. gal sakau ten tokie fiksatoriai kur nors yra?

Patariu nelyst prie rodykliu (ypac tachometro ir spidometro), nes daugumai kas bande - nepasiseke tinkamai nuimt ju ko pasekoje nebeveike tachometras ir spidometras.

Vienas budas jas nuimti yra is leto jas sukant pries laikrozio rodykle ir svelniai, po truputi traukiant jas i virsu, o kitas - atlituoji rodykles kojele ir ja istrauki. Kazkur tikrai buvo tema apie tas rodykles. :)
Daug girdejau,bet rodykles litavima turbut susapnavai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2146 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Birželio 21, 12:04:28
sukūrė Liutazbn
11 Atsakymai
3326 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 11, 18:24:00
sukūrė Svolačius
17 Atsakymai
3877 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 15, 15:34:49
sukūrė Dmitrij001