Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: klausimas del displejaus (b4)  (Skaityta 2902 kartus)

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: klausimas del displejaus (b4)
« Topic Start: 2009 Vasario 11, 13:14:20 »
o i B3 eitu ideti toki dalyka? eiciau pasikuisti po draugo srota, gal rasciau toki dalykeli   :)

taip b3 tinka, juk skideliai tokie pat... ir vieta teperaturos ekraneliui yra...  ten dedasi ekranelis iskart su savomis smegenimis, tai belieka nuplest degiancia plastmase, istatyt ekranelei ir nuvedus laidus iki priekio pajungt davikli.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
2681 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Spalio 29, 21:20:40
sukūrė Minde
12 Atsakymai
3130 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 20, 14:33:49
sukūrė M G
6 Atsakymai
2194 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 26, 22:18:57
sukūrė aliux