Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: klausimas del displejaus (b4)  (Skaityta 2875 kartus)

Neprisijungęs audi478

  • Įrašai: 104
    • Žiūrėti profilį
Re: klausimas del displejaus (b4)
« Topic Start: 2009 Vasario 10, 23:06:09 »
tai zodziu isukt ji i ta vieta kur turi but,o del fiske pajungimo kaip?ar yra tam skirta vieta?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
2680 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Spalio 29, 21:20:40
sukūrė Minde
12 Atsakymai
3120 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 20, 14:33:49
sukūrė M G
6 Atsakymai
2192 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 26, 22:18:57
sukūrė aliux