Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kaitinimo zvakiu rele  (Skaityta 13796 kartus)

Neprisijungęs igariokas

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Re: Kaitinimo zvakiu rele
« Atsakymas #25: 2011 Sausio 30, 00:33:40 »
na o pas amne ir tokia problema uzsidega pas mane ta pakaitinimo lepute bet tik trumpam tai kaip as suprantu tai kompas mano kad variklis siltas ir nekaitina ilgiau o kai atjungiu nuo temperaturinio daciko fyskute kaitina ilgiau ir tada gerai uzsiveda tai kolegos kas tada galetu buti?ar tai saugiklis?beje pas mane audi a6 c4 2.5 103kw, ir butu gerai jei saugiklis tai kur jis randasi gal kas galetu nupasakoti nes mane jau nervas ima :-{

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
25 Atsakymai
3406 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 17, 18:21:43
sukūrė rga4
3 Atsakymai
1379 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Spalio 22, 14:46:54
sukūrė Domas
1 Atsakymai
1025 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gruodžio 28, 19:01:49
sukūrė ~Romas~