Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kai uzeina nesiveda a100 c4 2.3l bnz/dujos  (Skaityta 1375 kartus)

Neprisijungęs deiras

  • Įrašai: 1098
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
beda buvo tokia, kad rele nusprogo, kur tokia palei duju redoktoriu pliusa perduoda kazkaip. aiskino man tas zmogus, bet nelabai supratau, padare tiesiogei ir viskas veikia. nes pries tai ir dujom nevaziavo.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
2385 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 17:58:02
sukūrė minas
7 Atsakymai
3281 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 14:06:47
sukūrė youoverpaid
2 Atsakymai
1548 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 01, 20:53:16
sukūrė Toto