Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ispejimas kad truksta vandens ,tik kai stipriau pasale  (Skaityta 4854 kartus)

giedrasas

  • Svečias
su sventem.kai pasala apie -10  ir daugiau uzkurus masina supypsi ir per visa borto kompa dega vandens dacikas, tipo truksta.o kai masina pilnai susyla jis vel issijungia.antifrizo norma, kas dar  gali but

Neprisijungęs @BaRtEx@

  • Įrašai: 321
    • Žiūrėti profilį
Truputi dapilk ir visos bedos issispres ;)

giedrasas

  • Svečias
nu pameginsiu bet nelabai tikisi kad pades

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jis neužšalinėja?

Neprisijungęs @BaRtEx@

  • Įrašai: 321
    • Žiūrėti profilį
Turbut padejo ;)

Neprisijungęs riegers

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
Pas mane panasiai. bet skyscio iki virsaus pripyliau, o problema nedingo. Kol kas bandysiu pasikeisti davikli su visu bakeliu, nes atskirai nesikeicia.

Neprisijungęs Villellis

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
Pas mane irgi tas pat, bet kai pasala iki -15. Bet uzkurus padega kokias 2 min ir dingsta. Speju ausinimo skyscio truputi mazokai, todel ir dega. Nesprendziau sitos problemos :D

Neprisijungęs riegers

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
Pas mane irgi tas pat, bet kai pasala iki -15. Bet uzkurus padega kokias 2 min ir dingsta. Speju ausinimo skyscio truputi mazokai, todel ir dega. Nesprendziau sitos problemos :D

Na kalba eina apie atveji, kai skyscio trukti tikrai negali. Kitas dalykas, o kodel iki -15 indikatorius nekvailioja? Juk skyscio tankis kinta nuo mazasnes temp :) Anyway cia kiekvienam savo aiku, bet idomu kaip temos autorius problema issprende...

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
na nzn apie kokia cia auto eina kalba, bet pas mane B4, mini check'e uzkurus mirksedavo skyscio lempute, taip pat galvojau kad skyscio truputi truksta, na bet viskas gerai ten su juo buvo. Na o mirksejimo priezastis buvo (net apie tai negalvojau  (!?) ) - nekrove akumo, sutvarkius krovima, lampecka i akis daugiau nebelenda.

Neprisijungęs Villellis

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
Tai as suprantu, kad del salcio pasikeicia tankis ir tada rodo kaip trukuma. Bet tik pasyla ir viskas gerai, galima gal butu siek tiek dapilti skyscio, bet kad neturiu :) tai ir nepilu, nes dega tik prie didoko salcio :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nusiperki už keliokiką litų atitinkamo skyščio ir vuolia. Na jei laaabai mažai trūksta tai distiliuotą galima pilt, bet vėlgi, skiačiuokis kiek skiesti gali kad neužšąlinėtų

giedrasas

  • Svečias
na zinokit neisprendziau tos problemos, buvau isvykes.dapyliau vistiek taspats.dabar jau virs normos yra.taciau isgirdau kad uzkures prie didesnio salcio pagazavus girdisi kaip skystis cirkuliuoja,tarsi subega kazkur.bet tik tuo momentu kai pagazuoji.tad broblema vis dar neispresta.tikrai ne del trukumoskyscio

Neprisijungęs riegers

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
na zinokit neisprendziau tos problemos, buvau isvykes.dapyliau vistiek taspats.dabar jau virs normos yra.taciau isgirdau kad uzkures prie didesnio salcio pagazavus girdisi kaip skystis cirkuliuoja,tarsi subega kazkur.bet tik tuo momentu kai pagazuoji.tad broblema vis dar neispresta.tikrai ne del trukumoskyscio

Kelintu tavo audi? As ryt vaziuoju pasiimti naujo bakelio is ziedu - bus matyt ar daviklyje beda buvo

giedrasas

  • Svečias
mano 98m.2.8l      o tau ir taipat buvo ar keitei del kitos priezasties

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
pas mane pvz. kaip saltas variklis skyscio buna ties minimum. kaip susyla pasidaro maximum. tai va:) pilno bakelio nereikia pripilti, palikit vietos issipletimui

Neprisijungęs Villellis

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
O issprendei ta beda del to garso, kai girdisi kad kazkur peciuke vanduo cirkuliuoja? Toks vaizdas kad oro butu. Auto A4 95 1,9TDI. Truko truputi ausinimo skyscio, dapylus problema visviena isliko. Kazin gal yra koks nuorinimo kranelis?

giedrasas

  • Svečias
tebera tas garsas, pagazuoji atrodo kad subegtu skystis.bet skyscio yra tikrai norma .toks jausmas kad prigaudo oro pro kazkur

giedrasas

  • Svečias
ir kodel pabuvus per diena viskas buna gerai, kad ir salta.motoras atvesta pilnai bet matyt neuzsalaper trumpesni laika.

Neprisijungęs tomasj

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pas mane irgi ta pati problema pasalus ir kuriant masina atsiranda toks ispejimas : ir nezinau ar cia reikia spresti ka nors ar tiesiog ignoruoti. Kaip manot cia rimta ar ne?

giedrasas

  • Svečias
as pats visdar sprendziu sia problema.nieko naujo kolkas .kas dar kokiu minciu

giedrasas

  • Svečias
nu kas dar patarimu del to daciko

Neprisijungęs justis17

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
pas mane irgi tas pats velnias..ir mirksi visalaika..skyscio atrodo pakankamai tikrai..
galvojau tas dacikas po bakeliu gal knisa prota tai atjungsiu, bet kad ten neatsijungia jis o reik visa lupt lauk ji..tai sumasciau ir nukirpau abu tuos laidus kur eina i dacika, maniau tikrai uzges..pasirodo nix... vistiek mirksi...pas mane a6 tdi,94

Neprisijungęs tomasj

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, nežinau ar tai susije ar ne, bet žodžiu turbiną tvarkiau, nes tepala leido plius vamzdis kuris paduodavo ora ant turbinos neprisitvirtines buvo. Po to laiko kai sutvarke turbiną pastebejau, kad ir prie didelių šalčių toks perspejimas neatsirado. Gal ir susije buvo.

Sekmes paieškose

Neprisijungęs romke

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,

Kaip problemą išsprendėte? Pas mane tas pats. Pradžioje sakydavo kad trūksta skysčio apie 0C, paskui pašildavo ar labiau atšaldavo ir viskas gerai, nebetrūkdavo (čia lauko temperatūra). O lemputė užgesdavo varikliui pašilus. Neseniai pakeičiau termostatą (matyt kirtosi, nes temperatūros nepalaikydavo) ir tuo pačiu temperatūros daviklį, nes kaip sake nesutampa ką rodo kompui ir i skydelį. Dabar problema padidėjo, dega kad trūksta visą laiką, net kai variklis pašyla iki 90. Skysčio tikrai netrūksta nei šaltai nei šiltai.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki,

Kaip problemą išsprendėte? Pas mane tas pats. Pradžioje sakydavo kad trūksta skysčio apie 0C, paskui pašildavo ar labiau atšaldavo ir viskas gerai, nebetrūkdavo (čia lauko temperatūra). O lemputė užgesdavo varikliui pašilus. Neseniai pakeičiau termostatą (matyt kirtosi, nes temperatūros nepalaikydavo) ir tuo pačiu temperatūros daviklį, nes kaip sake nesutampa ką rodo kompui ir i skydelį. Dabar problema padidėjo, dega kad trūksta visą laiką, net kai variklis pašyla iki 90. Skysčio tikrai netrūksta nei šaltai nei šiltai.

Istrauk isipletimo bakelio jungti ir uztrumpink, jeigu perspejimas uzges, reiskias oksidavosi kontaktai bakelio viduje.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
18 Atsakymai
1486 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Kovo 09, 03:20:13
sukūrė Dim4ik
23 Atsakymai
2563 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Balandžio 07, 20:19:48
sukūrė GintarasGT
4 Atsakymai
1705 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Sausio 20, 19:45:58
sukūrė kiesa