Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ispejamas signalas ijungus degima.  (Skaityta 4367 kartus)

Neprisijungęs zheniax

  • Įrašai: 49
    • Žiūrėti profilį
Re: ispejamas signalas ijungus degima.
« Topic Start: 2011 Liepos 01, 12:09:29 »
signalizacija dabar atjungta.ir siaip ji niekaip su degimu nesurista buvo.pakeiciau tepalo dacikus idejau naujus cypimas liko.del lempuciu degima ijungus uzsidega ir tepalu ir krovimo,uzkurus viskas uzgesta.taigi jei ne cypimas tai atrodytu kad viskas ok. :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1825 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Balandžio 07, 19:13:21
sukūrė rupuzhiox
2 Atsakymai
7571 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugsėjo 11, 22:25:38
sukūrė daxidas
0 Atsakymai
4638 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Spalio 07, 00:12:38
sukūrė Evantas Černius