Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: El. langai  (Skaityta 1461 kartus)

Neprisijungęs audinis

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
Re: El. langai
« Topic Start: 2011 Liepos 05, 15:09:30 »
Sveiki. Noriu savo silkei pasijunkti el langus. Pakėlejus jau turiu. Bet vat toje srityje nieko visiškai neišmanau. Tai gal kas padėtų, kokią schemą įmestų ar papasakotų kaip juos pajunkti
(h)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
45 Atsakymai
10043 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 28, 23:05:06
sukūrė minas
3 Atsakymai
2632 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gruodžio 17, 21:45:33
sukūrė Toto
0 Atsakymai
989 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugpjūčio 14, 19:39:12
sukūrė Irmantas_b5