Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dingo elekta  (Skaityta 763 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18308
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dingo elekta
« Topic Start: 2015 Spalio 28, 08:57:10 »
jis tiesios nurūdijo, o kai pradeda ten sunkiai kontaktuoti, tada dar labiau kaista, oksiduojasi.
pasikeisk laidą ir klėmą, aš riebų minusinį pirkau eolte, bet jų yra daug kur, klėmų irgi.

nesunkus darbas

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
4331 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gruodžio 07, 22:51:31
sukūrė tuzzzz_LTU
0 Atsakymai
742 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 12, 18:24:51
sukūrė Dizly
17 Atsakymai
3081 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 04, 10:21:53
sukūrė sauliusbarauskas