Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: dingo a8 2005 metu visas valdymas,navigacija,radija,cd nera garso,neveikia monit  (Skaityta 1761 kartus)

Neprisijungęs darux

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
dingo visas valdymas,navi,radijo,tel,cd,nera garso,apsvietimas neweikia ir ant situ valdymo mygtuku,kiti sviecia,apart tuos kuriuos  isvardinau,monitorius ir juodas neweikia,atidariau su mygtuku,o dabar nereguoja i  paspaudima  :/

Neprisijungęs Matas

  • Įrašai: 2124
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pirma diagnostika, toliau ziuret, greiciausiai control head valdymo blokas nuduso

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
pagal topic'a pagalvojau, kad dingo A8  :D :-] :-],

 cia kaip anekdote,
Skambina girtas zmogelis i policija:
-Alio policija, mano automobili apvoge, pavoge vaira, magnetola prietaisu skydeli.
Policija:
-Gerai laukit siunciam ekipaza:
 Praeina 2min zmogelis skambina vel:
-Alio policija, cia del vagystes viskas atsirado as i gala buvau atsisedes :D

Neprisijungęs ExCeEDeD

  • Įrašai: 261
    • Žiūrėti profilį
pagal topic'a pagalvojau, kad dingo A8  :D :-] :-],

 cia kaip anekdote,
Skambina girtas zmogelis i policija:
-Alio policija, mano automobili apvoge, pavoge vaira, magnetola prietaisu skydeli.
Policija:
-Gerai laukit siunciam ekipaza:
 Praeina 2min zmogelis skambina vel:
-Alio policija, cia del vagystes viskas atsirado as i gala buvau atsisedes :D

kazi jei tu ateitum klausti pagalbos i foruma, kur tikiesi kad jos rasi, o uzuot gaves patarimu, sulauki leksto juokelio vapse ne i tema, ka galvotai? Smaikstuolis bl...

Kas liecia problema, tai pirmam poste geriausias patarimas daryk diagnostika, nes turinciu tokiu metu ir tokios klases auto, siame forume yra tikrai labai nedaug. O jei nezinai kaip tai daryti, tada kitas klausimas, tokiu atveju, manau pasiskaityk foruma tikrai rasi kas galetu pagelbeti tau ir pazek pm.

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
pagal topic'a pagalvojau, kad dingo A8  :D :-] :-],

 cia kaip anekdote,
Skambina girtas zmogelis i policija:
-Alio policija, mano automobili apvoge, pavoge vaira, magnetola prietaisu skydeli.
Policija:
-Gerai laukit siunciam ekipaza:
 Praeina 2min zmogelis skambina vel:
-Alio policija, cia del vagystes viskas atsirado as i gala buvau atsisedes :D

kazi jei tu ateitum klausti pagalbos i foruma, kur tikiesi kad jos rasi, o uzuot gaves patarimu, sulauki leksto juokelio vapse ne i tema, ka galvotai? Smaikstuolis bl...

Kas liecia problema, tai pirmam poste geriausias patarimas daryk diagnostika, nes turinciu tokiu metu ir tokios klases auto, siame forume yra tikrai labai nedaug. O jei nezinai kaip tai daryti, tada kitas klausimas, tokiu atveju, manau pasiskaityk foruma tikrai rasi kas galetu pagelbeti tau ir pazek pm.

as ziuriu zmogui tikrai pagelbejai noredamas pasikelt, :) neturi ka parasyt tai ir nerasyk juokus reikia moketi priimti ir suprasti

Neprisijungęs ExCeEDeD

  • Įrašai: 261
    • Žiūrėti profilį
Pilnai sutinku, su tavo pagalba ner ka lyginti :D

Neprisijungęs abc

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
Na bet mane tai prajuokino  :-], geras anekdotas  (+)

Neprisijungęs GL

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 790
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Diagnostika Vilniuje 867067673

Neprisijungęs Klerk066

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
dingo visas valdymas,navi,radijo,tel,cd,nera garso,apsvietimas neweikia ir ant situ valdymo mygtuku,kiti sviecia,apart tuos kuriuos  isvardinau,monitorius ir juodas neweikia,atidariau su mygtuku,o dabar nereguoja i  paspaudima  :/

perdege ta mikroschema su kuria valdosi radio cd tel nav ir panasiai, matyt buvai kazkuom apipyles


Neprisijungęs darux

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
saugiklius patikrinau iskart
zodziu pasidariau diagnostika tipo nusproges control modulis kuris randasi paneleje  uz taip vadinamo bardacioko,ir cd box :)esme jo kaina naujo rado 1200 svaru :((,galvoju gal deveto ieskot,dar idome minty issake meistrai,gal kazkam is jusu pravers-kartais buna atjungi sujungi control module fiskes atsistato,bet dave 50 ant 50,deje manasis mires,dekui visiems uz komentarus ir anekdotus :))butu malonu gal kaz zino apytiksliai sito  daikto kaina lietuvoj deveto,aciu :)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kiek suprantu kai gausi tą bloką jį reiks 'pririšt' prie sistemos. klausimas: kas tai tau darys ?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o va cia jau bus idomiau, tad dziugu kad yra linksmu zmoniu forume, bet juokeliai nepades tikrai :D
Kitavertus apie tai kalbeta jau, tad siais laikais nebutina buti protingu, uztenka moketi viska susirasti :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kiek suprantu kai gausi tą bloką jį reiks 'pririšt' prie sistemos. klausimas: kas tai tau darys ?

Audi centre padarys, tik patarimas kai pirksi panaudota butinai uzsirasyk is ko perki, ne paslaptis , kad dalis detaliu buna is vogtu masinu, o sita is karto pamatys ir be jokiu sneku bus kvieciama policija.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Rugsėjo 28, 15:39:45 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
na va pataisiai savo pirminį postą nieko bendro neturėjusį su mano mintim  ;) būtent dėl šitokios situacijos aš ir uždaviau tokį klausimą

Neprisijungęs darux

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
tai vo ir man siandien buvo iskelias klausimas del pririsimo,vel buvau nulekes pas tu meistru,(jie dirba su vokiskom ir tik  su prabrangom masinom,zodziu rimti)
klausiau ar jie idetu deveta,kaip sakau su pririsimu,su nauju sako jokiu problemu,bet deveto nesam deje,jei kas nors negero butu,tai tipo gali dar daugiau bedu iskilt,tai dabar ir pats pasimetes,i audi centra paskambinus atsakymas-atvaryk turim patys apziuret,zodziu ....
nusipirksiu deveta,jei jo neimanoma pririst :(,nors zmogus ausciau rase tipo imanoma,gal kas turi tikslesniu ziniu,buciau dekingas uz info:)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
prisirišt tai prisiriša, tik kalba buvo apie tai kad gali papulti ant problemų jei vogtą nusipirksi

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
na va pataisiai savo pirminį postą nieko bendro neturėjusį su mano mintim  ;) būtent dėl šitokios situacijos aš ir uždaviau tokį klausimą

Na taip truputi suklydau. Pagalvojau kaip visada, kai nauja masina tai visi labai problematiskai ziuri i tuos kompus, bet yra zmoniu kurie labai gerai tuos reikalus ismano.

Neprisijungęs darux

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
issiaiskinau pasirodo imannoma,tik tu blemba rask ta display control moduli deveta :DD

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
tai kad neįmanoma nė kalbos nebuvo. viskas sukasi apie tai pas ką tu jį pririšinėsi, nes jei papuls vogtas ir pririšinėsi pas dylerius - bus bėdos, kitas dalykas ar įmanoma jį pririšti ne pas dylerius ? toliau dar kitas dalykas - jei įmanoma pririšti ne pas dylerius ir pririši vogtą, tai reikia po to pamiršti apie remontą pas dylerius :-). o ir panaršius internetą tikrai rasi kas ir kaip su tais pririšimais, aš tingiu tai daryt, nes man to nereikia  :D . ir dar, kodą nurašyk jei nori nuo to bloko, pasiįdomėsim kas ir kaip ir po kiek

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Idomu kas dar be dileriu gali ji priristi, tikrai butu idomu, juk turi susiristi su gamintojais, nejaugi jau ir ta nulauze, nelabai itikinama.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
817 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 13, 11:31:56
sukūrė st0ras
47 Atsakymai
4493 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 02, 08:09:19
sukūrė darius008
9 Atsakymai
1712 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 13, 00:27:29
sukūrė only AUDI