Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Detonacijos daviklis  (Skaityta 1908 kartus)

Neprisijungęs Chesiux

  • Įrašai: 219
    • Žiūrėti profilį
Detonacijos daviklis
« Topic Start: 2008 Gegužės 24, 22:23:01 »
Zodziu dariausi diagnostika ir ismete, kad antras detonacijos daviklis neveikia (variklis 7A) kokias jis funkcijas atlieka ir pas kokius dar variklius toks pat dedasi parduouvese nerandu pirkt tik vw centre radau uz 400 :O
 na  kas zinot papasakokit apie sita mano galvos skausma

Evaldelis

  • Svečias
Detonacijos daviklis
« Atsakymas #1: 2008 Birželio 29, 17:01:49 »
Zodziu dariausi diagnostika ir ismete, kad antras detonacijos daviklis neveikia (variklis 7A) kokias jis funkcijas atlieka ir pas kokius dar variklius toks pat dedasi parduouvese nerandu pirkt tik vw centre radau uz 400 :O
 na  kas zinot papasakokit apie sita mano galvos skausma


daviklis reguoja i detonacija variklio. tarkim benza pili su mazu oktanu tai detonuoja variklis, tas daviklis apsaugo varikli. realiai jei tas daviklis neveikia tai lyg nuo 3k apsuku tau atjungia galia variklio netraukia visiskai. man tas pats buvo, radau davikli ta uz 50lt paieskok ir rasi, tinka lyg dar ir nuo s2,s4 varikliu.

Vaidotaz

  • Svečias
Detonacijos daviklis
« Atsakymas #2: 2008 Birželio 29, 19:58:43 »
Angliskai tas daviklis yra vadinamas "knock sensor", jei parasytum automobilio duomenis, paziureciau, kiek kainuoja (NE originalus) :)
O sitas daviklis pas tave, reaguodamas i variklio vibracijas, reguliuoja uzdegimo kampa. Todel labai svarbu keiciant nauju teisingai ji priversti t.y. prisukti pagal tikslius Nm, nes jei nedaversi, ar perversi, tai ir naujo daviklio parodymai bus klaidingi :)
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Birželio 29, 20:05:05 sukūrė Vaidotaz »

Evaldelis

  • Svečias
Detonacijos daviklis
« Atsakymas #3: 2008 Birželio 29, 20:15:43 »
isidejau pats as ir problemu nebuvo normaliai paverziau nestipriai bet ir kad laisvas nebutu  :)

Neprisijungęs vilbit

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Re: Detonacijos daviklis
« Atsakymas #4: 2011 Birželio 27, 09:17:42 »
isidejau pats as ir problemu nebuvo normaliai paverziau nestipriai bet ir kad laisvas nebutu  :)
Gal galit kas pasakyt kur tas daviklis stovi, kad butu galima pasikeist, nes man ir diagnostika parode  knock sencor, o ir bedos lygiai tokios pat kaip isvardintos auksciau pas mane 2.8

Neprisijungęs nordic

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Re: Detonacijos daviklis
« Atsakymas #5: 2011 Birželio 27, 15:23:36 »
Prisukti daviklio nepakanka, jis turi buti tiksliai priverztas 20Nm. Taipogi variklio ir sensoriaus pavirsiai turi buti svarus.
Jei daviklis nesiuncia jokiu signalu, kompas, kad apsaugoti varikli, stipriai uzvelina degimo kompa, ko pasekoje variklis tampa itin tingus. Taipogi kompas gali padidinti kuro sanaudas, nes riebus misinys turi antidetonacini efekta.

Nauji originalus ganetinai brangus :(

Sekmes

Neprisijungęs vilbit

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Re: Detonacijos daviklis
« Atsakymas #6: 2011 Birželio 27, 22:00:06 »
pasikeiciau tuos detonacinis daviklius, kurie yra abu po isiurbimo kolektoriumi ir viskas ciki masina rieda puikiai jokiu trukumu, davikliai kainavo 2x20lt, keiciau pats dai daugiau ir niekas nekainavo ;)

Neprisijungęs Aleksandr

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 963
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Detonacijos daviklis
« Atsakymas #7: 2012 Sausio 19, 18:06:06 »
O gal kazkas zino kodel pas mane tokie parametrai detonacijos davikli ?

http://s018.radikal.ru/i520/1201/37/458c016c63a6.jpg

« Paskutinį kartą keitė: 2012 Sausio 19, 18:08:03 sukūrė aleksandr »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
1250 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 19, 17:30:32
sukūrė superzyle
3 Atsakymai
837 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 11, 13:07:01
sukūrė Justinas
2 Atsakymai
665 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 25, 12:11:29
sukūrė Domas