Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del autopiloto  (Skaityta 5462 kartus)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Del autopiloto
« Topic Start: 2009 Balandžio 30, 21:20:33 »
na pradet reikia nuo saugikliu. kaip jau sakiau su vagu patu paprasciau. autopilotas daug visokiu davikliu stebi, sankabos. stabdziu ir pansiai. visi jie veikt turi. nu ir dar kruva problemu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
1761 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 27, 20:49:04
sukūrė dariukasj
1 Atsakymai
1527 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 13, 14:17:22
sukūrė StaLinas
5 Atsakymai
1362 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 20, 15:30:02
sukūrė Arvis