Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Techninis forumas
»
Elektros skyrius
»
Del autopiloto
»
Žinutė #369383
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
2
Žemyn
Autorius
Tema: Del autopiloto (Skaityta 5463 kartus)
owas
Įrašai: 2952
Miestas: Vilnius
Re: Del autopiloto
«
Topic Start
:
2009 Balandžio 30, 21:05:14 »
Hmmm na ką mes tau galim patart, na ant Omegos 1985m. 2l. benzino ,tereikia vieną fiškę pravalyti ir bėda dingsta... Pabandyk ir tu
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
2
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Techninis forumas
»
Elektros skyrius
»
Del autopiloto
»
Žinutė #369383
Related Topics
Antraštė / Pradėjo
Atsakymai
Paskutinis įrašas
A6 (c4) autopiloto problemos
Pradėjo
vytune
Elektros skyrius
7 Atsakymai
1761 Peržiūrėta
2010 Kovo 27, 20:49:04
sukūrė
dariukasj
Autopiloto pajungimas A4 98m
Pradėjo
StaLinas
Elektros skyrius
1 Atsakymai
1527 Peržiūrėta
2010 Gegužės 13, 14:17:22
sukūrė
StaLinas
A8 autopiloto schema
Pradėjo
Arvis
Elektros skyrius
5 Atsakymai
1362 Peržiūrėta
2010 Gegužės 20, 15:30:02
sukūrė
Arvis