Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del autopiloto  (Skaityta 5420 kartus)

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del autopiloto
« Topic Start: 2009 Balandžio 30, 21:05:14 »
Hmmm na ką mes tau galim patart, na ant Omegos 1985m. 2l. benzino ,tereikia vieną fiškę pravalyti ir bėda dingsta... Pabandyk ir tu (+)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
1761 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 27, 20:49:04
sukūrė dariukasj
1 Atsakymai
1526 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 13, 14:17:22
sukūrė StaLinas
5 Atsakymai
1362 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 20, 15:30:02
sukūrė Arvis