Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del autopiloto  (Skaityta 5458 kartus)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: Del autopiloto
« Atsakymas #25: 2011 Birželio 07, 20:19:39 »
Sveiki, nenoriu naujos temos kurti, dėl to čia parašysiu. Pas mane Audi a4 98 2.8 amerikonas ir neveikia autopilotas, bet lyg ir visi davikliai geri, tai ką galėtumėt patarti nuo ko pradėti žiiūrėti?
Pradziai eliminuok zodi lyg.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
1761 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 27, 20:49:04
sukūrė dariukasj
1 Atsakymai
1527 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 13, 14:17:22
sukūrė StaLinas
5 Atsakymai
1362 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 20, 15:30:02
sukūrė Arvis