Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: c4 centrinio kompresoriu taisymaS?  (Skaityta 1295 kartus)

Neprisijungęs login90

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: c4 centrinio kompresoriu taisymaS?
« Topic Start: 2011 Gruodžio 07, 16:05:20 »
pas mane ant a6/c4 irgi beda su tuo kompresoriuku, uzdarant ir atidarant labai ilgai uzia. buvau is b4 idejes tai veike gerai, taigi slangutes ir spynos atkrenta. ar tai pataisoma? ar geriau kita pirkt uz 50-80 Lt?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
49 Atsakymai
5918 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Birželio 19, 17:27:32
sukūrė svolacius
6 Atsakymai
1534 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 29, 23:36:12
sukūrė larus
9 Atsakymai
1493 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Balandžio 11, 21:21:25
sukūrė raskrivuska