Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Aušinimo skysčio kaitinimas  (Skaityta 5685 kartus)

Neprisijungęs vyten

  • Įrašai: 282
    • Žiūrėti profilį
Re: Aušinimo skysčio kaitinimas
« Atsakymas #25: 2010 Spalio 04, 10:54:12 »
Sveiki,  perskaiciau tema ir pameginsiu prikelt su nauja ideja. Esme ta kad vazineju dujom ir bendzinu ( pastaruoju jau nebe). Sugedo vakuminis kuro slegio reguliatorius taip kad mano nuomone bendzina reikia uzmirsti (beto buvau sutvarkes bet beda vel atsirado). Ziema vazinejant, ar uzkuriant kaip zinia uzsala duju reduktorius - tad ideja - pastatyti pries duju reduktoriu vadinama stuceri ar kaip ten vadinasi su pakaitinimo zvakem (1 ar keliom neturiu dar supratimo). Manau kad reduktoriaus, salto LPG uzkurimo problema turetu buti isspresta. O dabar noreciau kad issakytumete nuomone, o gal jau yra kas taip pasidares.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
8455 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Balandžio 21, 21:13:51
sukūrė dj_explorer
3 Atsakymai
1702 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 18, 14:53:14
sukūrė rbrts
1 Atsakymai
870 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 16, 18:17:02
sukūrė Bajoras