Įsidėjau el.liuko varikliuką ir jo valdymą vietoj mechanikos. pajungiau minusą i org.vietą, pliusas (teko storesnį gerokai, nes kaito minusas) nuo degimo. Ir dbr toks klausimas iš video, kas čia blogai? Tai lėtai dirba, tai greitai, nesuprantama beveik kaip tos padėtys dirba. Nereikia perstatinėt varikliuko? Tarkim varikliukas buvo išimtas iš donoro, kai jo liukas buvo praviras, o aš įdėjau ta padėtimi ties uždarytu liuku..?
Audi B3 el.liukas
