Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi B3/80/90 el.liuko bėda  (Skaityta 2558 kartus)

Neprisijungęs Andev

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi B3/80/90 el.liuko bėda
« Topic Start: 2012 Liepos 05, 12:24:18 »
Įsidėjau el.liuko varikliuką ir jo valdymą vietoj mechanikos. pajungiau minusą i org.vietą, pliusas (teko storesnį gerokai, nes kaito minusas) nuo degimo. Ir dbr toks klausimas iš video, kas čia blogai? Tai lėtai dirba, tai greitai, nesuprantama beveik kaip tos padėtys dirba. Nereikia perstatinėt varikliuko? Tarkim varikliukas buvo išimtas iš donoro, kai jo liukas buvo praviras, o aš įdėjau ta padėtimi ties uždarytu liuku..?

Audi B3 el.liukas    (H-) ff

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
31 Atsakymai
19889 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Lapkričio 14, 07:51:21
sukūrė Brutas
5 Atsakymai
1611 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 20, 17:29:48
sukūrė bondas
5 Atsakymai
1355 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 21, 21:36:48
sukūrė aegis